• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

11 Mart 2019

MUSTAFA EREN: “Yalvaç’ımızın kaybedecek zamanı kalmamıştır”

Ak Parti’den Yalvaç Belediye Başkanlığına 20 Ocak 2019 tarihinde aday gösterilen Ziraat Mühendisi Mustafa Eren, o günden bu yana çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Yalvaç’ın sorunlarını çok iyi bildiklerini belirten Ak Parti Yalvaç Belediye Başkanı Mustafa Eren, “Sorunların çözümü için göreve talip olduk. Bu noktada, işimizin hiç kolay olmadığını, çok çalışmamız gerektiğini; girmedik gönül, sıkılmadık el bırakmayacağımızın sözünü vermiştik. Sorumluluğumuzu, velhasıl bu seçimin Yalvaç’ın bir kader seçimi olduğunu, çok ama çok iyi biliyoruz.” dedi.

Çalışmaları sırasında vatandaşların büyük destek ve teveccühüyle karşılaştıklarını belirten Eren, “Geçen elli günlük dönemde gördük ki, Yalvaç kararını vermiş.

AK BELEDİYECİLİK anlayışını çok özlemiş, halkımızın sorunlarının AK PARTİ İKTİDARI ile yerel belediyeciliğinin birleşmesiyle çözülebileceğine inanıyor. Bu özlemle 31 Mart’ta yapılacak seçimlerde Ak Parti bayrağını Yalvaç Belediyesi’ne dikmek için bizlere çarşıda, pazarda, esnaf ziyaretlerimizde, ev ziyaretlerimizde, velhasıl her ortamda isteklerini belirtiyorlar ve büyük destek veriyorlar. Allah hepsinden razı olsun.” dedi.

 

BİR BEŞ YIL DAHA KAYBA TAHAMMÜLÜMÜZ YOK

Yalvaç’ta Ak Partili bir belediye olmamasının yılları kaybettirdiğine dikkat çeken Eren, “Yalvaç son 10 yılını kaybetti, kaybedecek bir 5 yılımız daha kalmamıştır.

Yalvaç, belediyecilikte kaybettiği yıllarını Ak kadrolarla, Ak Parti Gönül Belediyeciliği ile telafi edeceğiz.

Gelecek 5 yılımız, evlatlarımızı, gençlerimizi, hepimizi ilgilendiriyor. Bize destek vermenizi istiyorum. Bir de en güzel hizmetleri Yalvaç’ın tüm paydaşları ile birlikte ortak a- kıl ile beraber yapalım.

Yalvaç’ı kavgadan, gerilimden, polemiklerden uzak; çalışan, kalkınan, üreten bir ilçe haline getirelim.

31 Mart’ta yapılacak seçimlerin şimdiden memleketimize hayırlar getirmesini temenni ediyor, saygı ve hürmetlerimi sunuyorum.” dedi.

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.