• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

Mimarlar Odası Başkanı Sağlam: Güzel günler göreceğiz…

Dün açıklanan erken seçim kararının ardından Isparta’da milletvekili adayları ortaya çıkmaya başladı.

Erken seçim kararının açıklanmasının üzerinden birkaç saat geçtikten sonra Isparta’da milletvekilii adaylığını açıklayan ilk isim Isparta Mimarlar Odası Başkanı Zafer Sağlam oldu.

CHP Yalvaç ilçe teşkilatını ziyaret etmek için dün Yalvaç’a gelen Isparta Mimarlar Odası Başkanı Sağlam, CHP ilçe teşkilatını ziyaret ettikten sonra gazetemiz bürosuna geldi. CHP ilçe yönetimi ile birlikte gazetemizi ziyaret eden Sağlam, burada ülke ve ilçe gündemine dair çeşitli konular görüşülürken erken seçimin 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacağı kararını öğrendi. Zafer Sağlam, erken seçim kararının ülkemize hayırlı olmasını diledi.

Isparta’da 2014 yılından beri üç dönemdir Mimarlar Odası Başkanlığı görevini başarıyla yürüten  Zafer Sağlam, ülkemizin içinde bulunduğu durumun insanları umutsuzluğa düşürmemesi gerektiğini ifade ettikten sonra şunları söyledi: “Güzel günler göreceğiz, umutsuz olmamalıyız, umudumuzu kaybetmemeliyiz. Elbette ülkemizin, Isparta’mızın, Yalvaç’ımızın önemli sorunları var, ancak çözülemeyecek hiçbir sorunumuz yoktur. CHP varsa umut da vardır, yeter ki bu inancımızı diri tutalım”.

Sağlam’ın CHP Genel Merkezi’inin önümüzdeki günlerde açıklayacağı takvime göre adaylık başvurusunu yapacağı belirtildi.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.