• MODA YAPI

logo

06 Eylül 2021

Milli Eğitim Müdürü Kocagöncü’den yeni eğitim-öğretim yılı mesajı

Yalvaç Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kocagöncü, 2021-2022 eğitim ve öğretim yılının başlaması nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Kocagöncü’nün mesajı şöyle:

“Yeni bir eğitim ve öğretim dönemine başladığımız bu anlamlı haftada, ülkemizin geleceği olan çocuklarımız, okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine; öğretmenlerimiz öğrencilerine kavuşmanın mutluluk ve heyecanı içinde iken velilerimiz, çocuklarının okula başlamasının gurur ve coşkusunu yaşamaktadır.

Dünyanın ve ülkemizin mücadele ettiği Koronavirüs salgını sebebiyle uzun bir sürenin sonunda yeni bir eğitim öğretim yılına başlayan çocuklarımız için okullarımızda gerekli tüm önlemler alınmıştır. Ailelerimiz ve öğretmenlerimizin de gerekli hassasiyeti göstererek, çocuklarımızın sağlıklı bir 2021-2022 eğitim öğretim yılı geçirmesini temenni ediyorum.

Sevgili öğrenciler; Uzun bir sürecin sonunda 2021-2022 eğitim ve öğretim yılına, tüm kademe ve tüm sınıf seviyelerinde 6 Eylül Pazartesi gününden itibaren haftada 5 gün yüz yüze eğitime başlıyorsunuz. Azim ve kararlılık içinde yeni bilgi ve beceriler kazanacağınıza ve bunun sonucunda başarılı olacağınıza tüm kalbimizle inanıyor ve sizlere güveniyoruz. Sizlerin milli, manevi, tarihi ve kültürel değerlerimize sahip çıkması, vatanını, devletini, milletini seven bireyler olarak yetişmesi ülkemizi daha iyi seviyelere taşıyacaktır.

Değerli Öğretmenlerimiz; Eğitim sistemimizdeki ilerlemeyle birlikte, eğitim-öğretimin kalitesini artırmak adına fedakârca çalışacağınıza güvenimiz tamdır. Hiç şüphesiz yeni nesil sizlerin elinde şekillenecek, geleceğimizin teminatı gençlerimiz sizlerin eseri olacaktır.

Değerli anne-babalar; “Eğitim ailede başlar” sözünün ruhuna uygun olarak çocuklarımıza iyi bir model olmalı, öğretmenlerimizle işbirliği içinde çocuklarımızın en iyi şekilde yetişmelerine katkı sağlamalı, onların takipçisi olmalıyız. Bu vesileyle sevgili çocuklarımızın, değerli öğretmenlerimizin ve velilerimizin 2021-2022 Eğitim ve Öğretim Yılını eğitim camiasına hayırlı olmasını temenni ediyor, sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir ders yılı geçirmelerini diliyorum.”

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.