• MODA YAPI

logo

02 Temmuz 2018

Milletvekili ÖZEL Teşekkür Ziyareti İçin Yalvaç’taydı

24 Haziran seçimlerinde dördüncü kez Milletvekili seçilerek Isparta’yı TBMM’de temsil edecek olan Ak Parti Isparta Milletvekili Recep Özel, geçtiğimiz cuma günü mazbatasını aldıktan sonra teşekkür turuna çıktı.

Özel, hafta sonu akşam saatlerinde geldiği Yalvaç’ta coşkulu ve kalabalık partili gurubu tarafından karşılandı. Milletvekili Özel, ilk olarak ilçe teşkilat binasını ziyaret etti. İlçe Başkanı Hayri Uyar’ın ilçe dışında olması nedeniyle Başkan Yardımcısı Alperen Özer ve diğer partililerin karşıladığı Milletvekili Özel, burada sohbet ettiği partililerine seçimde gösterdikleri çaba için teşekkür etti.

Özel, “Seçim kampanyamız boyunca bizleri yalnız bırakmayan ilçe teşkilatımıza, gençlik ve kadın kollarımıza, belde teşkilatlarımıza, mahalle ve köy temsilcilerimize, parti üyesi kardeşlerimiz ile bize destek veren, gayret eden, çalışan bütün kardeşlerime, hemşehrilerime yürekten teşekkür ediyor ve alkışlıyorum. Bu başarı hepimizindir, şimdi vakit hizmet vakti. Yapacak çok işimiz var” dedi.

Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Alperen Özer de Milletvekili Özel’i kutlayarak görevinde başarılar diledi.

Milletvekili Özel teşkilat ziyaretinin ardından Çınaraltı’na giderek vatandaşlarla sohbet ederek Ak Parti’ye gösterdikleri ilgi ve destek için teşekkür etti. Özel burada bir süre kaldıktan sonra TBMM faaliyetlerine katılmak için Ankara’ya gitmek üzere üzere Yalvaç’tan ayrıldı.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.