• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

29 Temmuz 2020

MHP İlçe Başkanı Sönmez’den bayram ve salgın mesajı

MHP Yalvaç İlçe Başkanı Ali Osman Sönmez, cuma günü kutlayacağımız Kurban Bayramı ve yaşanan salgın sürecine yönelik bir basın açıklaması yayımladı.

Sönmez’in mesajı şöyle:

“Bayram demek kucaklaşma ve kavuşma demektir. Bayram demek anlaşma, buluşma ve toparlanma anlamına gelmektedir. Paylaşmanın fazileti, yardımlaşmanın güzelliği, zorda ve darda kalanlara el uzatmanın ahlaki mükellefiyeti bayramın gerçek anlam ve mesajında saklıdır.

Kurban Bayramı’nın milletimize ve devletimize yeni bir soluk katması, yeni bir umut ve hedef birlikteliği sağlaması öncelikli temennimdir.

Birlik ve bütünlük içerisinde olmakla her türlü sorun ve sıkıntıyı aşacağımıza yürekten inanmaktayım.

Aziz milletimizin, yurt dışında yaşayan değerli vatandaşlarımızın ve Türk-İslam Aleminin mübarek Kurban Bayramı’nı içtenlikle tebrik ediyorum.

Bayram süresince tatil, akraba ve aile ziyaretinde bulunacak tüm vatandaşlarımızın sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına uymalarını tekrar hatırlatmak isterim.

Bu duygu ve düşüncelerle büyük milletimizin mübarek Kurban Bayramı’nı kutluyorum. Rabbim büyük milletimizin yüzünü güldürsün, yar ve yardımcısı olsun.”

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.