• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

04 Kasım 2020

MHP İl ve İlçe Başkanlarından Mısırlı teşekkürü

Mısırlı’da olumsuz şartlarda yaşayan ailenin evinin yıkımı bugün gerçekleştirildi.

Yapımı Isparta Belediyesi tarafından üstlenilen ev için Isparta’dan gelen ekipler tapu işlemlerinin tamamlanmasının ardından yıkım çalışmalarını başlattılar.

Çalışmaları Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Alperen Mustafa Özer ile birlikte yerinde izleyen MHP Yalvaç İlçe Başkanı Ali Osman Sönmez, ihtiyaç sahibi bu ailenin yardımına koşan herkese teşekkür ettiklerini belirterek, “Millet olarak ne kadar hassas ve kadirşinas olduğumuzu Mısırlı’daki hadisede bir kez daha göstermiş olduk. Biz yardım çağrısını başlattık, sağolsun Yalvaçlı hayırseverlerimiz desteklerini sundular. Isparta Belediye Başkanımız Şükrü Başdeğirmen, binanın tamamının yapımını üstlendi, kendisine çok teşekkür ediyoruz. Destek veren ve verecek herkese şükranlarımızı sunuyoruz.” dedi.

MHP İl Başkanı Hasan Basri Sönmez de, Mısırlı’daki yardımlaşmanın çok kıymetli olduğunu belirterek, “Başta Şükrü Başdeğirmen başkanımız olmak üzere el ele veren herkese çok teşekkür ediyoruz. MHP Yalvaç İlçe Başkanlığı, Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanlığı, hayırsever vatandaşlarımız ve destek veren herkese biz de teşekkür ediyoruz. Üzerimize düşen ne varsa biz de her türlü konuda destek olmaya devam edeceğiz. Birlik ve beraberliğin ne kadar kıymetli olduğunu göstermek bakımından bu olay bizleri çok memnun etmiştir.” dedi.

Mısırlı’daki çalışmaların en kısa sürede bitirilerek kış gelmeden ailenin yeni yuvasında yaşamını sürdürmesinin hedeflendiği de kaydedildi.

Etiketler: » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.