• MODA YAPI

logo

03 Ekim 2021

MHP İl Başkanı Sönmez’den Yalvaç ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi Isparta İl Başkanı, hemşehrimiz Hasan Basri Sönmez ve bazı yönetim kurulu üyeleri 2 Ekim Cumartesi günü ilçemize gelerek çeşitli ziyaretler gerçekleştirdiler.

Cumartesi günü sabah saatlerinde ilçemize gelen Sönmez ve beraberindekiler, MHP Yalvaç İlçe Başkanı Ali Osman Sönmez, İl Genel Meclisi Üyesi Salih Başar, bazı meclis üyeleri ve Yalvaç Belediye Başkanı H.Hilmi Tütüncü ile birlikte ilk olarak Yalvaç Anadolu Engelliler Derneği’ni ziyaret ettiler.

Ardından Kozluçay Köyü’ne giden heyet, vatandaşlarla bir araya geldikten sonra köy muhtarlığını da ziyaret ettiler.

Kozluçay’dan Çetince’ye geçen Sönmez ve beraberindekiler, burada da muhtarlığı ve kahvehanelerdeki vatandaşları ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundular.

Buradan Kuyucak Köyü’ne geçen Sönmez, burada köy meydanında toplanan vatandaşlarla sohbet ederek kısa bir konuşma yaptı.

Son olarak Özbayat Köyü’nü ziyaret eden Sönmez ve beraberindekiler, burada da vatandaşlarla ve muhtarla bir araya geldiler.

MHP Isparta İl Başkanı Basri Sönmez, akşam saatlerinde de MHP Yalvaç Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Öztaş’ın düğün törenine katılım gösterdiler.

Ziyaretle ilgili olarak kısaca görüşlerini aldığımız Sönmez, “Seçimden seçime değil, vatandaşlarımızın her zaman yanında olduğumuzu sizler de görüyorsunuz. MHP Isparta teşkilatı olarak sürekli sahadayız, vatandaşımızla iç içeyiz. Bugün de memleketimiz Yalvaç’ta vatandaşımızın, çiftçilerimizin ve ülke meselelerimizi konuşup köylerimizin eksikleri konusunda sohbet ettik. Çalışmalarımız aynı hız ve tempoyla sürecek. Bizleri misafirperverlikleri ile ağırlayan tüm hemşehrilerime gönülden teşekkür ediyorum.” dedi.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.