• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

16 Eylül 2021

MHP İL BAŞKANI SÖNMEZ’DEN EĞİRDİR BELEDİYESİ’NE ZİYARET

Milliyetçi Hareket Partisi Isparta İl Başkanı Hasan Basri Sönmez beraberinde İl Yönetim Kurulu Üyeleri,  Eğirdir İlçe Başkanı Mehmet Demirel ve İlçe Yönetimi ile Eğirdir Sarıidris Belediye Başkanı Ramazan Pala olduğu halde nezaket ve teşekkür ziyaretinde bulundular.

Milliyetçi Hareket Partisi Isparta İl Başkanı Hasan Basri Sönmez, “Bugün ilçe ziyaretimizde İl Teşkilatımız ve Eğirdir İlçe Teşkilatı olarak Eğirdir’deki ziyaretlerimize devam ediyoruz. Sayın Veli Başkanıma da misafirperverliğinden bu sıcak karşılamasından dolayı da teşekkür ediyoruz. Tabi bizler Belediyenin hangi partide olduğu bizler için çok önemli değildir fakat Eğirdir Belediyesi’nin ve Veli Başkanımın da  Cumhur İttifakının bir ortak paydası olan bir Belediye Başkanı olarak da burada olmaktan biz mutlu olduk. Sayın Başkanımızın başarılı çalışmalarının devamını diliyorum. Kendisine çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök de, Milliyetçi Hareket Partisi Isparta İl Başkanı Hasan Basri Sönmez ve beraberindeki heyete nazik ziyaret ve güzel temennilerinden dolayı teşekkür etti.

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.