• MODA YAPI

logo

29 Temmuz 2021

Memleket Partisi yöneticilerinden gazetemize ziyaret

2018 Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce tarafından kurulan Memleket Partisi Isparta il yöneticileri bugün gazetemizi ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

Memleket Partisi Isparta İl Başkanı Murat Yaltırak ile Isparta Merkez İlçe Başkanı Meliha Yıldırım, teşkilatlanma çalışmaları için geldikleri ilçemizde gazetemizi de ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundular.

Partinin kurulmasının ardından tüm Türkiye’de yoğun bir üye katılımı sağladıklarını belirten İl Başkanı Yaltırak, “İl başkanlığımızı ve merkez ilçe teşkilatımızı ve birkaç ilçe teşkilatımızı oluşturduk. Yalvaç da dahil diğer ilçelerimizde de teşkilat oluşumu için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sayın genel başkanımız Muharrem İnce’ye çok büyük bir sevgi ve teveccüh var, partileşme sürecinde bunu net olarak görüyoruz. İnşallah Isparta’nın tüm ilçelerinde teşkilatlarımızı oluşturup kongremizi gerçekleştireceğiz. Tüm Türkiye’de de teşkilatlanma çalışmalarını tamamlayarak büyük kongremizi gerçekleştirmek ve seçimlere katılım hakkımızı alarak yolumuza büyük bir enerjiyle devam etmek istiyoruz. Yalvaç’ta da pek çok isim partimize katılım göstermek istiyor. Görüşme ve incelemelerimizi sürdürüyoruz, en kısa sürede teşkilatımızı kurarak katılımları kabul etmeye başlayacağız. Yalvaçlı hemşehrilerimizi ve partimize gönül verenleri hareketimize katılmaya davet ediyorum.” dedi.

Merkez İlçe Başkanı Yıldırım da, “Partimizde özellikle kadın katılımının sağlanmasına sayın genel başkanımız büyük önem veriyor. Teşkilatlanma çalışmalarımızda kadın gönüllülerimize partimizin kapıları sonuna kadar açık. Her aşamada kadına verilen değeri görebilecekleri partimiz çatısı altında kadınları siyasete katılmaya davet ediyorum.” dedi.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.