• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

Memişoğlu Emlak’tan soğukları ısıtan etkinlik

İlçemizde emlak sektöründe çeyrek asrın üzerinde deneyime sahip Memişoğlu Emlak, bu soğuk kış günlerinde kalpleri ısıtan bir etkinliğe imza atıyor.

Memişoğlu Emlak, bu soğuk kış günlerinde evsiz ya da barınma sorunu olan vatandaşlarımıza, ücretsiz eşyalı daire tahsis edeceğini duyurdu.

Bu duyuruyu sosyal medya hesabından yaparak ihtiyaç sahibi vatandaşlara ya da onları kendisine bildirmesini istediği hemşehrilerimize açık çağrıda bulunan Memişoğlu Emlak işletmecisi Kemal Memişoğlu, neden böyle bir çalışma yaptığı yönünde konuyla ilgili sorularımıza şu yanıtı verdi:

“Memişoğlu Emlak olarak 1991  yılından beri, birçok kişiyi ev sahibi yaptık ve kiralama sürecinde öncülük ettik.

İnsanoğlunun en temel ihtiyacı olan barınma şuan geçirdiğimiz soğuk kış günlerinde daha da çok öneme sahip olmakta.

Biz bu noktada hem çevrede bulunan ev ve işyeri sahiplerini konu hakkında daha duyarlı olmaya davet etmek, hem de ihtiyaç sahiplerine bünyemizde bulunan işletmemize ait eşyalı dairelerin bazılarını bu konuda ihtiyaç sahiplerine açtık.

Bize bu sosyal yardımlaşma sürecinde destek veren ve olumlu görüşlerini ileten tüm halkımıza teşekkür ediyor ve konu hakkında duyarlı olmaya davet ediyoruz.

Barınma sorunu olan vatandaşlarımızı bize 0246 441 40 22 ve 0543 785 38 40 numaralı telefondan iletmelerini rica ediyoruz.”

Biz de bu altın kalpli davranışları dolayısıyla MEMİŞOĞLU EMLAK’ı kutluyor, hayırlarının kabulünü diliyoruz.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.