• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

06 Mart 2019

Makyaj’dan Kadınlar Günü’ne Özel Kampanya

Makyaj Kozmetik, “8 Mart Kadınlar Günü”ne özel 1-18 Mart 2019 tarihlerinde bir üründe değil her üründe “Mor Günler” indirimi başlattı.

Başarılı iş kadını Burcu Okumuş, “Kendimde bir çalışan kadın olarak biliyorum ki kadınlar artık yaşamın her alanındalar. Evde ev hanımı, tarlada işçi, büroda beyaz yakalı, fabrikada mavi yakalı olarak iş hayatının artık vazgeçilmez aktörleri oldular. Hayat müşterektir diyerek bir anne ve eş olarak büyük özveriler gösteren kadınların; özel olarak hatırlandığı bu günde kendimde bir kadın olarak onları yalnız bırakamazdım. Bu amaçla; Makyaj Kozmetik olarak her bütçeye uygun birbirinden güzel ve kaliteli ürünleri çok özel hediye seçenekleri olarak hazırlayarak bir üründe değil, her üründe “Mor Günler” indirimini başlattık.” dedi.

Makyaj Kozmetik tarafından çok sürpriz hediyelerin de verileceğini bildiren Okumuş, “Tüm kadınları; eşlerini ve kızlarını seven tüm erkekleri vakit kaybetmeden Belediye Sarayı altında yer alan Makyaj Kozmetik’e beklediklerini ifade etti.

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.