logo

03 Temmuz 2024

Kuyumcu’ya En İyi Klinik Kalp Pili Olgusu Ödülü

Bugüne kadar birçok ulusal ve uluslararası ödül alan SDÜ Tıp Fakültesi Kardiyoloğu Doç.Dr. Mevlüt Serdar Kuyumcu şimdi de En İyi Klinik Kalp Pili Olgusu kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.

Yalvaçlı değerli hemşehrimiz, Yalvaç’ın efsane öğretmeni Tahir Bakır’ın torunu olan, SDÜ Tıp Fakültesi Kardiyoloji Anabilim Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mevlüt Serdar Kuyumcu, Uluslararası Pacing World Series 2024 Kongresinde “En İyi Klinik Kalp Pili Olgusu”  kategorisinde birincilik ödülü kazandı.

Her sene kalp pili konusunda tüm dünyadan Kardiyoloji doktorlarının zorlu kalp pili operasyonlarını paylaştığı ve en iyi operasyonların uluslararası juri tarafından değerlendirilerek ödüllendirildiği 40’tan fazla ülkenin katılımıyla gerçekleşen Pacing World Series 2024 kongresinde, Doç. Dr. Mevlüt Serdar Kuyumcu “Best Clinical Practice” kategorisinde birincilik ödülü kazandı.

 

SDÜ ADINA ÖDÜL ALMANIN GURURUNU YAŞIYORUM

Konuya ilişkin görüşlerini dile getiren ve Süleyman Demirel Üniversitesi adına bir ödül daha almanın gururu ve mutluluğu içerisinde olduğunu belirten Doç. Dr. Mevlüt Serdar Kuyumcu, ödül alan vakanın operasyonunda ve vakanın hazırlanmasında büyük emekleri olan Doç. Dr. Bayram Ali Uysal, Dr. Sebahat Ulusan, Mehmet Hakan Uzun, Dr. Ahmet Vural, Dr. Kadir Şeker ve Dr. Muhammet Ali Ekiz’e, destekleri için SDÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Saltan’a, SDÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nilgün Şenol’a ve Hastane Başhekimi Prof. Dr. Taylan Oskay’a teşekkür etti.

Kıymetli ve başarılı hemşehrimiz Kuyumcu’yu kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.