Evden Eve Nakliyat konusunda lider firmalar listesi icin lutfen ziyaret ediniz. sarıyer evden eve nakliyat büyükçekmece evden eve nakliyat bahçeşehir evden eve nakliyat kadıköy evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat eşya depolama bağcılar evden eve nakliyat

logo

gaziantep mutlu son masaj
balıkesir mutlu son masaj
bursa mutlu son masaj
sivas mutlu son masaj
antalya masaj
06 Şubat 2018

Kunduracılar Odası’nda Yeni Başkan İsmail Akkaş

Bugün yapılan Yalvaç Kunduracılar, Bakkallar ve Berberler Odası 25. olağan genel kurulunda yapılan seçimde İsmail Akkaş oda başkanlığına seçildi.

Eski Başkan Süleyman Mete’nin aday olmayacağını açıkladığı genel kurulda iki adayın yarıştığı seçimde 318 oy kullanıldı. 4 oyun geçersiz sayıldığı seçim sonuçlarına göre adaylardan Hasan Küçüksaraç 109 oy alırken İsmail Akkaş 205 oy alarak 3 yıllığına Yalvaç Kunduracılar, Bakkallar ve Berberler Odası başkanlığına getirildi.

İsmail Akkaş’ın başkanlığındaki Oda Yönetim Kuruluna Rahmi Ulukuş,  Ahmet Demiral, Ramazan Doğan, Özcan Çetin, Şakir Yurttadur, Erol Sarıdaş asil üye olarak seçilirken Yönetim Kurulu yedek üyeliklerine Vahit Turan, Mehmet Üner, Aysel Kutapçı, Sabiha Erdoğdu, Abdülkadir Gerek, Mevlüt Kemik ve Arafat Yıldırım seçildi.

Denetim Kurulu’na ise Bolat Kaya, Abdullah Sağlık ve Osman Akyıldız asil üye olarak seçilirken Ebru Erdemir, A.Arslan Uyaroğlu ve Nihat Bacaksız da yedek üye olarak seçildiler.

Share
1941 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

ev eşya depolama eşya depolama