• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

14 Ağustos 2018

Küçük: Nice AK 17 Yıllara…

Ak Parti Yalvaç Kadın Kolları Başkanı AK Partinin kuruluşunun 17. yıldönümü nedeniyle bir açıklama yayınladı.

İşte Küçük’ün o açıklaması:

14 Ağustos 2001 yılında çıktığımız yolda bugün 17. yılımızı geride bıraktık. AK Parti teşkilatlarında yer almış kurucularımıza, bakanlarımıza milletvekillerimize, belediye başkanlarımıza ile genel meclis üyelerimize mahalle ve köy temsilcilerimize tek tek ifade edemediğim dava kardeşlerimize şükranlarımı sunuyorum. AK Parti davası Türkiye’nin davasıdır. Birlikte çalıştığımız davaya hizmet için çalışan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.

AK Parti davası binlerce yıllık davaya dayanıyor. AK Parti gece gündüz çalışan bir partidir. Biz de dava sahibi herkes gibi çalışıyoruz. Ülke genelinde Eğitimde sağlıkta adalette emniyette enerjide toplu konutta hayata geçirdiğimiz hizmetlerle milletimizin gönlünü kazandık. Küresel rekabette iddialı bir hale geliyoruz.

Reis imizin de hedef gösterdiği gibi gücümüzü 2053 ve 2071 hedeflerine yoğunlaştıracağız. Dünya çapında faaliyet gösteren haber alma kaynaklarının aylar öncesi verdiği sinyaller vardı. Bunlardan “Economist” çarpıcı bir başlıkla “Türkiye ekonomisinin son yıllardaki krizlere rağmen önlenemez yükselişi”nden bahsetmişti. Bu tabii ki dünyada “Süper Güç” olarak kendini ortaya atan Amerika nin ve yandaşları hoşuna gitmeyecekti. Nitekim 15 Temmuz dan bu yana yaşadığımız hem fiziksel hem psikolojik hem ekonomik darbe girişimlerinin sonuncusu yaşadığımız şu günlerde halkımızın birbirine ülkesine ve devletine nasıl da güzel sahip çıktığını görüyor ve gurur duyuyoruz. Ne savaslardan çıkmış bir halkın biz. Topla tüfekle yikamadiklarini altınla dolarla hiç yikamazlar.

Milletimizden aldığımız destekle bu gücün altından kalkma gücüne sahibiz yeter ki nerede olduğumuzu unutmayalım. Biz Ak Parti neferleri olarak her daim Reisimizin ve partimizin arkasındayız. Önümüzdeki yerel seçimler de de bu gücü hep birlikte görecek ve bir AK belediyeye sahip olacağız inşaallah. Nice 17 senelere diliyorum.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.