• MODA YAPI

logo

15 Temmuz 2018

Küçük: 15 Temmuz Türk Milletinin Milli Direniş Destanıdır

Ak Parti Yalvaç Kadın Kolları Başkanı 15 Temmuz’un yıldönümü nedeniyle bir açıklama yaptı.

Küçük’ün açıklaması şöyle: “15 Temmuz, milletimizin tarihte yaşadığı en tehlikeli hain bir saldırı olarak hala hafızalarımızdaki tazeliğini korumaktadır. Dini duyguları kullanarak yapılanan bu tehlikeli oluşum gerçek yüzünü 15 Temmuz’da gösterdi. O gece ve sabahında ise aziz milletimiz, hür ve bağımsız yaşama iradesini bir kez daha bütün dünyaya göstermiştir.

15 Temmuz gecesi ülkeyi ele geçirmek isteyen silahlı canilere, tanklara, uçaklara karşı canını siper eden Milletimiz, bugünü hafızalara “milli direniş destanı” olarak kazımayı başarmıştır. Yıl dönümünü idrak ettiğimiz 15 Temmuz, kahraman milletimizin istiklal mücadelesinde elde ettiği en büyük zaferlerden biridir.

15 Temmuz’da, meydanlara koşan her vatan evladı, uğrunda ölümü göze aldığı milli değerlerimizi, demokrasimizi, birliğimizi ve bağımsızlığımızı ölümsüzleştirmişlerdir. Bu ruhla Milletimiz, şehit ve gazilerimizin aziz hatıralarını kıyamete kadar her an yaşatmaya devam edecektir.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün birlik ve beraberliğimize, demokrasimize güç katmasını diliyor, şanlı direnişin kahramanları olan şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.”

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.