Evden Eve Nakliyat konusunda lider firmalar listesi icin lutfen ziyaret ediniz. sarıyer evden eve nakliyat büyükçekmece evden eve nakliyat bahçeşehir evden eve nakliyat kadıköy evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat eşya depolama bağcılar evden eve nakliyat
  • UYAROĞLU SARRAF

logo

gaziantep mutlu son masaj
balıkesir mutlu son masaj
bursa mutlu son masaj
sivas mutlu son masaj
antalya masaj
14 Mart 2018

Körküler “NEVRUZ BAYRAMI” 21 Mart’ta

İlçemize bağlı Körküler Köyü’nde geleneksel olarak her yıl kutlanan “NEVRUZ BAYRAMI” 21 Mart Çarşamba günü kutlanacak.

hz

Nevruz Bayramı etkinliklerini düzenleyen Körküler Kasabası Kültür ve Dayanışma Derneği’nin bu yıl başında göreve başlayan yeni Başkanı Bolat Cartıllı’nın verdiği bilgiye göre Körküler’de uzun yıllardır kutlanan ve geleneksel hale gelen bu yıl ki Nevruz Bayramı için hazırlıklar sürüyor.

Körküler’de her yıl Hz. Ali’nin doğum günü ve yeni bir yılın başlangıcı olarak kabul edilen 21 Mart günü Nevruz Bayramı kutlamaları yapıldığını belirten Körküler Kasabası Kültür ve Dayanışma Derneği’nin yeni başkanı Bolat Cartıllı, “Göreve geldiğimiz ilk yıl gerçekleştireceğimiz Nevruz Bayramı’na bütün canları beklediğimizi belirtirken 21 Mart Nevruz Bayramı’nın tüm insanlığa hoşgörü ve barış getirmesini diliyoruz” dedi.

Körküler Köyümüzdeki Nevruz Bayramı etkinlikleri 21 Mart Çarşamba günü saat 14.00 – 16.00 arasında Körküler Cem Evi‘nde yapılacak.

Share
2249 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

ev eşya depolama eşya depolama