• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

26 Kasım 2018

Korkmaz, İl Genel Meclisi İçin Yeniden Aday Adayı

2014 seçimlerinde Ak Parti’den İl Genel Meclisi Üyeliğine seçilen ve halen bu görevi yerine getiren İrfan Korkmaz bir dönem daha İl Genel Meclisi Üyeliği için aday adayı başvurusu yaptı.

Bugün saat 14.30 sıralarında Ak Parti İlçe Başkanlığı binasına Muhtarlar Derneği Başkanı Kadir Bekmezci ve çok sayıda muhtarla birlikte gelen Korkmaz, önce aday adaylığı başvuru evraklarını İlçe Başkanı Hayri Uyar’a teslim etti.

Daha sonra beraberinde gelen muhtarlara ve Ak Parti üyelerine seslenen Korkmaz, “Geçtiğimiz dönem Allah nasip etti, partimiz uygun gördü, halkımızın da takdiriyle İl Genel Meclisi’ne seçildim. Beş yıla yaklaşan görev süremiz içerisinde sizlerin de desteği ile önemli çalışmalar yaptık. Bunun için hepinize teşekkür ederken yeni bir seçim dönemine daha yaklaştığımız şu günlerde bir dönem daha İl Genel Meclisi’nde ilçemizi ve partimizi temsil etmek için, yarım kalan hizmetlerin tamamlanması için yeniden aday olabilmek için başvurumuzu yaptık. Hep birlikte yeni dönemde de tüm gücümüzle çalışmak, köylerimizin ihtiyaçlarını yerine getirmek için, sorunların çözümü için çalışacağız” dedi.

 

 

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.