• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

05 Nisan 2019

KIZILCA’nın Yeni Muhtarı GÜNAY MAZBATASINI ALDI

31 Mart 2019 günü yapılan yerel seçimlerde Kızılca Mahallesi’nde seçmenin güvenini kazanarak göreve getirilen Soner Günay, bugün öğle saatlerinde İlçe Seçim Kurulu’na giderek mazbatasını aldı.

Mazbatasını alarak göreve başlayan genç muhtar Soner Günay gazetemize yaptığı açıklamada “Halkımızın bize verdiği yetkiyle Kızılca mahallesi için yapmayı vaat ettiğimiz çalışmaları yerine getirmek, sözümüzü tutmak için bir an önce çalışmaya başlayacağız. Zaten seçim döneminde mahallemizin bazı ihtiyaçlarını giderdik. Makam mevki beklentisi içinde olmadan biz seçimden önce de çalışmaları başlatmıştık. Artık bugünden itibaren resmi olarak da mahallemizi en ileri noktaya taşımak için tüm gücümüzle çalışacağız” dedi.

Günay, “Allah bize güvenip oy veren insanlara mahçup etmesin, bugüne kadar bize destek olan başta Belediye Başkanı Halil Hilmi Tütüncü’ye, tüm haklımıza ve bundan önce Kızılca Mahallesi için emek veren tüm muhtarlarımıza teşekkür ederim” dedi.

Genç Muhtar Günay geçtiğimiz Pazar günü yapılan seçimde dört rakibi ile mücadele ederek seçimi kazandı. Alınan bilgiye göre Kızılca Mahallesinde muhtarlığa aday olan isimler ve aldıkları oylar:

Soner Günay: 137, Abdullah Çoban: 53, Sayım Demirtepe: 25, Mehmet Şirin: 18, Ahmet Yüncü: 9.

Seçimde göreve getirilen İhtiyar Heyeti Üyeleri de şunlar: Kadir Fındık, Eşref Çelik, Mustafa Ayvalı, Burhan Göksu.

Yeni Muhtar Günay ve ihtiyar heyeti üyelerine başarılar dileriz.

https://www.facebook.com/mehmet.g.gunay.9/videos/10214282898335057/?id=100009550278857

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.