• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

17 Şubat 2019

KIZILAY, Yalvaç’ta yeniden ayağa kalkıyor

Kızılay Isparta Şube Başkanı Ramazan Tamer Büyükküpçü ile Yalvaç Şube Başkanı İsmail Güleç, cuma günü Yalvaç Kaymakamı Aytekin Yılmaz’ı makamında ziyaret ettiler.

Kızılay heyeti Kaymakam Yılmaz ile Yalvaç’ta faaliyet alanlarıyla ilgili olarak neler yapılabileceği hakkında ve Kızılay’ın Yalvaç Temsilciliği için yer temini hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Görüşmede, Yalvaç’taki ihtiyaç sahiplerine ulaşma konusunda işbirliğinin sağlanacağı ve karşılıklı gerekli desteğin verileceği ifade edildi.

Yaşanabilecek olumsuz durumlarda Kızılay’ın ne kadar önemli bir rolü olduğu değerlendirilen görüşmede, yapılan çalışmaların tamamen gönüllülük esasına dayandığı ve bütün çalışmaların Yalvaçlı gönüllüler aracılığıyla yürütüleceği belirti.

Ziyaretle ilgili bilgi veren Güleç, “Devlet ve millet 1868’den bu yana olduğu gibi yine birlik ve beraberlik içerisinde ihtiyaç sahibi kişilere ulaşmak ve sorunlarına çözüm olmak için dün olduğu gibi bugün de var gücü ile çalışmaktadır. Bu konuda tüm Yalvaç’ın desteğini bekliyoruz.” dedi.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.