• osman-köse

logo

12 Ocak 2023

“KİTAP BAĞIŞI Kampanyası’’na AK Parti Kadın Kollarından Destek

Geçtiğimiz Salı günü tüm Türkiye’de eş zamanlı olarak başlatılan ‘’Ceza İnfaz Kurumları Kütüphanelerine Kitap Bağışı Kampanyası’’ ilçemizde de büyük ilgi ve destek görüyor.

Anlatan Meydanı önünde Yalvaç T Tipi Ceza İnfaz Kurumu tarafından kurulan kitap bağış standının  ziyaretçileri arasında Ak Parti Kadın Kolları da yer aldı.

Kampanyaya 20 adet kitap bağışlayarak katılan Yalvaç Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Zehra Altun, konuya ilişkin olarak yaptığı kısa açıklamada, kendisinin de eski bir Ceza İnfaz Kurumu çalışanı olduğunu hatırlatarak şunları söyledi: ‘’Adalet Bakanlığımızın ceza infaz kurumlarında kalan hükümlülerin yeniden topluma kazandırılması ve yeniden suç işlemelerinin önüne geçilebilmesi adına geçtiğimiz yıllarda uygulamaya koydukları kampanyayı Ak Parti Kadın Kolları olarak yürekten destekliyoruz. Kitap ve kütüphanelerin bireylerin topluma yeniden kazandırılmaları açısından önemli olduğunu düşünüyoruz. Bundan başka kitap okumanın insanların tekrar suç işlenmesini engelleyebileceğine inanıyoruz. Tüm kişi ve kurumları böylesi önemli bir kampanyaya katılmaya davet ediyoruz. Ayrıca emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz’’ dedi.

Etiketler:
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.