• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

11 Ağustos 2020

Kırkbaş Muhtarı Muhittin Yeşil’den Sıcak Asfalt Teşekkürü

İlçemize bağlı Kırkbaş Köyü’nde sıcak asfalt çalışmalarının sevinci yaşanıyor.

Isparta İl Özel İdaresi’nin planlı çalışmaları kapsamında, Kırkbaş Köyümüzden Alime Çeşmesi mevkiine ve buradan Körküler-Mısırlı hattına doğru sıcak asfalt çalışmaları sürüyor.

Kırkbaş Köyü’nün girişinden itibaren bugün yaklaşık 3 kilometrelik alanın sıcak asfalta kavuştuğunu belirten Kırkbaş Köyü Muhtarı Muhittin Yeşil, çalışmaların başlaması nedeniyle köy adına yol bir kurban kesti.

Çalışmaların başlaması nedeniyle çok mutlu olduklarını ifade eden Yeşil, “Yapımı tamamlanan göletimizin inşa çalışmaları sırasında yolumuz büyük zarar görmüştü. Daha önce dile getirdik, sağolsunlar programa alarak köyümüzün yolunu sıcak asfalta kavuşturdular. Bu hususta bizlere destek veren Milletvekillerimiz Süreyya Sadi Bilgiç, Recep Özel ve Mehmet Uğur Gökgöz ile İl Genel Meclisi Üyelerimiz Ahmet Sektioğlu ve Kadir Elbengili’ye, Isparta İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mahmut Zadeoğlu, bürokratlarımız ve çalışanlarımıza sonsuz teşekkürü bir borç biliriz. Kırkbaş Köyümüz yoluyla, göletiyle, aldığı desteklerle bambaşka bir hüviyete kavuştu. Sağolsunlar, var olsunlar, tüm köylüm adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.