• MODA YAPI

logo

18 Ağustos 2021

Kaymakam Vekili Şimşek 4. Doz Aşısını Yaptırdı

Son günlerde artış gösteren Covid-19’a karşı sürdürülen aşı çalışmalarına büyük destek veren Kaymakam vekili Vali Yardımcısı Haluk Şimşek bugün 4. doz aşısını oldu.

Yalvaç’ta Sağlık Ocakları ile Devlet Hastanesi’nde devam eden aşılama faaliyetlerine ek olarak İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından Anlatan Meydanında kurulan Aşı Uygulama Noktası’na gelen Yalvaç Kaymakam vekili Vali Yardımcısı Haluk Şimşek, 4. doz aşısını yaptırdı.

Aşısını yaptırmak için sıraya giren Kaymakam vekili Şimşek, aşı yaptıran vatandaşları beklerken kısa bir açıklama yaptı ve Covid-19’dan kurtulabilmek için aşıdan başka bir çarenin bulunmadığını ifade etti. Herkesin aşı yaptırmasının hastalığın önlenebilmesi için büyük önem taşıdığını belirten Şimşek. “Hastalık süresince fedakarca görev yapan ve aşılama çalışmalarını da başarılı bir şekilde sürdüren sağlık ekiplerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Daha önce iki doz Sinovac aşısı yaptırdığını belirtilen Şimşek’in, üçüncü ve dördüncü doz olarak Biontech aşısı yaptırdığı öğrenildi.

 

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.