• MODA YAPI

logo

17 Haziran 2021

Kaymakam Vekili Haluk Şimşek’ten MHP’ye ziyaret

Yalvaç Kaymakam Vekili, Isparta Vali Yardımcısı Haluk Şimşek bugün MHP Yalvaç İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

MHP Yalvaç İlçe Teşkilatı’nın Rampalı Çarşı’da bulunan ofisini ziyaret eden Şimşek’i, MHP Yalvaç İlçe Başkanı Ali Osman Sönmez, İl Genel Meclisi Üyesi Salih Başar, Hüyüklü Belediye Başkan Hasan Yıldız ve yönetim kurulu üyeleri ağırladılar.

Yalvaç’ta toplumun bütün kesimleriyle iletişimini yapıcı bir şekilde sürdüren Kaymakam Vekili Şimşek’in ziyaretinde Yalvaç’ın temel sorunları ve çözüm arayışları üzerinde görüş alışverişi yapıldı.

MHP Yalvaç İlçe Başkanı Sönmez, Şimşek’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Yalvaç’ta özlenen bir kamu yönetimi ve halk ilişkisinin sayın kaymakamımız döneminde kurulduğunu memnuniyetle gözlemliyoruz. Sayın Vali Yardımcımız yapıcı yaklaşımı ve olumlu iletişimi ile hizmet vermeye gayret ediyor. Biz de parti olarak üzerimize düşen her türlü desteği vereceğimizi ifade ettik. Nazik ziyaretleri nedeniyle kendisine çok teşekkür ediyor, uzun bir süre ilçemizde hizmetlerini takdirle izlemeyi ve katkı sunmayı temenni ediyoruz.” dedi.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.