• MODA YAPI

logo

16 Haziran 2021

Kaymakam Vekili Haluk Şimşek’ten Ak Parti’ye ziyaret

Yalvaç Kaymakam Vekili, Isparta Vali Yardımcısı Haluk Şimşek bugün Ak Parti Yalvaç İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti.

Göreve geldiği günden bu yana toplumun tüm kesimleriyle sıcak bir diyalog içerisinde olan Kaymakam Vekili Şimşek, iade-i ziyaretlerine devam ediyor.

Bugün öğleden sonra Ak Parti Yalvaç İlçe Teşkilatı’nı ziyaret eden Şimşek, Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Alperen Özer ve yönetim kurulu üyeleriyle sohbet etti.

Yalvaç’ın sorunları ve yapılacak çalışmalarla ilgili olarak görüş alışverişinde bulunan Şimşek, sorunların çözümünde istişare ve iyi niyetli olmanın önemine vurgu yaparak, Yalvaç için yapılacak çalışmalarda tüm kesimlerle birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.

Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Özer de, Vali Yardımcısı Şimşek’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sağolsun sayın Vali Yardımcımız Yalvaç’ımıza geldiğinden bu yana yapıcı ve çözüm üretici tarzıyla hepimize örnek ve önderlik ediyor. OSB’nin çözümünde, TOKİ meselesinde sağolsun ilçemizin önünü açtı, her zaman her soruna duyarlılıkla yaklaşarak bizlere güç veriyor. Kendisine ilçemiz adına çok teşekkür ediyoruz. İnşallah uzun bir süre ilçemize hizmet etmesini biz temenni ediyoruz. Birlikte pek çok güzel işe imza atacağımıza inanıyoruz, ziyaretinden dolayı da teşkilatım adına çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.