Evden Eve Nakliyat konusunda lider firmalar listesi icin lutfen ziyaret ediniz. sarıyer evden eve nakliyat büyükçekmece evden eve nakliyat bahçeşehir evden eve nakliyat kadıköy evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat eşya depolama bağcılar evden eve nakliyat
  • UYAROĞLU SARRAF

logo

gaziantep mutlu son masaj
balıkesir mutlu son masaj
bursa mutlu son masaj
sivas mutlu son masaj
antalya masaj
02 Aralık 2017

KAB Ortaokulu’nun ATATÜRK Büstü Yenilendi

15

Yalvaç Kaymakam Abdurrahman Bey Ortaokulu’nun bahçesinde bulunan ve zaman içinde yıpranan Atatürk Büstü ve kaidesi yenilendi. Büstün yenilenmesini sağlayan ve İstanbul’da yaşayan İşadamı Adnan Tangüler’e teşekkür etmek için tören yapıldı.

Yalvaç KAB Ortaokulu bahçesinde dün saat 15.00 sıralarında düzenlenen törene İlçe Milli Eğitim Müdürü İ.Serdar Kaya, büstün yenilenmesi çalışmalarına destek veren işadamı Ergün Keçeci, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Törende Konuşan Okul Müdür Yardımcısı Okşan Yeler, Atatürk Büstünün yenilenmesini sağlayan işadamı Adnan Tangüler’e okulu adına teşekkür etti. İlçe İlçe Milli Eğitim Müdürü İ.Serdar Kaya da işadamı Tangüler’i kutlayarak teşekkür etti ve Tangüler’i temsilen törene katılan Ergün Keçeci’ye hediyesini verdi.

Okul Müdürü Önder Akkaya’da gazetemize yaptığı kısa açıklamada, büstün yaklaşık bir ay süren çalışma sonucu yenilendiğini belirtti ve işadamı Tangüler ve Keçeci’ye teşekkür etti.

16

11

12

13

 

Share
770 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

ev eşya depolama eşya depolama