logo

JOTUN’dan Boya Ustalarına Seminer

İlçemizde uzun yıllardır inşaat sektöründe başarıyla faaliyet gösteren Kılınç Cam HALİL KILINÇ İnşaat ve JOTUN Boya işbirliği ile Yalvaç’taki boya ustalarına yönelik olarak bir seminer düzenlendi.

Konu hakkında bilgi veren JOTUN Bayii Mehmet Derviş Kılınç, geçtiğimiz yıl bayiliğini aldıkları JOTUN Boyalarının ürün tanıtımı ve uygulama yöntemleri konusunda  ‘JOTUN Bayileri Usta Semineri’ adlı bir seminer düzenleyerek ilçemizdeki boya ustalarının bilgilendirildiğini ifade etti.

Geçtiğimiz hafta Pazartesi akşamı saat 17.30’da ilçemizde faaliyet gösteren bir restorantta düzenlenen ‘JOTUN Bayileri Usta Semineri’nde JOTUN merkezinden görevlendirilen Antalya Teknik Servisi Departmanı Sorumlusu Ebru Tekin ile beraber Satış Sorumlusu Ali Avan, ürün ve uygulamalar hakkında çeşitli sunumlar yaptı, kullanımı konusunda bilgi verdi. Yalvaç’ta halen çalışan yaklaşık 50 boya ustasının katıldığı seminerde, JOTUN ürünleri tanıtıldı.

JOTUN Yalvaç Bayii Mehmet Derviş Kılınç seminerin sonunda yaptığı açıklamada, JOTUN Marka ürünler hakkında ustaların bilgilendirilirken, yeni çıkan ürün ve uygulamalar hakkında da tanıtımlar yaptıklarını belirtti. Kılınç, “Dünya çapında bilinen ve çok büyük projelerde kullanılan JOTUN ürünlerini Yalvaç’ta da yaygınlaştırmak istiyoruz. Sektörün öncü markaların ürünlerini Yalvaç’lıların hizmetine sunmaya önemli ölçüde gayret gösteriyoruz. Bu doğrultuda ürünlerimizin tanıtımını yaptığımız seminerimizde, bu işlere yıllarını vermiş ustalarımızı daha kaliteli ürün kullanmaya ve uygulamaya teşvik etmeye çalışıyoruz. Oldukça faydalı bir çalışma yaptık, bizi bilgilendiren JOTUN yetkilileri Ebru Tosun ile Ali Avan’a ve davetimize katılan ustalarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Saat 20.00’ye kadar süren seminer, katılan ustalara verilen akşam yemeği ile son bulurken ayrıca ustalara işlerinde kullanmak üzere çeşitli hediyeler de verildi.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.