• MODA YAPI

logo

04 Haziran 2021

İYİ Parti’li KOCABAŞ Yalvaç’lı Yazarların Kitaplarını Bağışladı

Geçtiğmiz pazartesi  günü tüm ülke genelinde olduğu gibi ilçemizde de başlatılan kitap bağışı kampanyasına İYİ Parti Yalvaç İlçe Başkanlığından anlamlı destek.

Adalet Bakanlığı’nın tüm cezaevlerine kütüphane kurulması, kütüphaneleri bulunan cezaevlerindeki kitap sayısının arttırılabilmesi için kitap bağışında bulunulabilmesi amacıyla başlattığı kampanya için Yalvaç Anlatan Meydanında bulunan kiitap bağış standına bir gurup partilisi ile birlikte gelen İYİ Parti Yalvaç İlçe Başkanı Süleyman Kocabaş, Yalvaç’lı yazarların kitaplarını Yalvaç T Tipi Cezaevi Kütüphanesine bağışladı.

Konuyla ilgili olarak gazetemize konuşan İYİ Parti Yalvaç İlçe Başkanı Kocabaş, “Yalvaç’ımızın yetiştirdiği başarılı insanlarımızın kıymetli eserlerini, çok değerli ve anlamlı olduğunu düşündüğümüz kitap bağışı kampanyası ile cezaevlerindeki insanlarımızın istifadesine sunduk. Eski Vali, Milletvekili, Av. Nazif Kurucu, Öğretmen Mevlüt Karaoğlan, Öğretmen Halil Takavcu ve yine Öğretmen Mahmut Topbaşlı’nın yazdıkları eserlerini cezaevleri kütüphanelerine bağışladık, bununla hem bu kıymetli eserleri cezaevlerindeki vatandaşlarımıza ulaştırdık hem de yazarlarımıza destek olmak istedik. İYİ Parti Yalvaç teşkilatı olarak cezaevlerimizin eğitim ve kültür evlerine dönüştürülmesinin gerekliliğine inandığımız için bu yazarlarımızın kitaplarıyla birlikte 60 civarında dini ve milli eseri de takdim ettik. Kampanyanın başarılı olmasına için elimizden ne geliyorsa yapacağız. İYİ Parti olarak inşallah başta diğer siyasi partiler olmak üzere tüm topluma örnek oluruz” dedi.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.