• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

31 Mart 2018

İYİ PARTİ’den CHP ve SAADET’e Ziyaret

İYİ Parti Yalvaç İlçe Teşkilatı hafta içinde Cumhuriyet Halk Partisi ve Saadet Partisi ilçe teşkilatlarını ziyaret etti.

eaea

2017 yılı sonunda ilçemizde kuruluşu tamamlanan ve geçtiğimiz ay ilk ilçe kongresini gerçekleştiren İYİ Parti teşkilatı, Yalvaç İlçe Başkanı İlhan Yüksel ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ilk olarak geçtiğimiz Salı akşamı CHP, Çarşamba akşamı da Saadet Partisi Yalvaç ilçe teşkilatlarıını ziyaret ettiler.

Ziyaretlerle ilgili olarak gazetemize bilgi veren Yüksel, ziyaretlerin gerek ilçe gerek ülke sorunları konusunda görüş alışverişinde bulunma ve tanışma amacıyla gerçekleştirildiğini belirtti. Yüksel, CHP ziyaretiyle ilgili olarak “Sıcak ve samimi bir ortamda, vazgeçilemez değerlerimiz olan Mustafa Kemal Atatürk ve Türkiye Cumhuriyeti’nin korunması hususunda hemfikir olduğumuzu gördük, ilçemizde ve ülkemiz genelinde sorunlarımızın çözümü için bir araya gelebilmenin, gerekirse ortak hareket edebilmenin önemli olduğu konusunda görüş birliği içinde olduğumuzu gördük. Siyasi partilerin insanları ayrıştırıcı değil birleştirici olması gerektiği inancıyla yola çıkan bir siyasi hareket olan İYİ Parti’nin temsilcileri olarak bizlere gösterilen misafirperverlikten dolayı teşekkürlerimizi ilettik” dedi.

iyiparti-chp

CHP İlçe Başkanı Hasan T. Özgül de “İYİ Parti Yalvaç teşkilatının ziyaretinde karşılıklı diyalog kurulmasının önemine dikkat çekildi. Atatürk ve Cumhuriyetimizin temel değerlerinin korunması ve yaşatılması konusunda ortak hareket etme konusunda fikir birliği içerisinde olduğumuzu gördük” dedi.

İYİ Parti İlçe Başkanı İlhan Yüksel Saadet Partisi ziyareti ile ilgili olarak da “Saadet Partisi teşkilatı ile de Türkiye’mizin ve Yalvaç’ımızın genel durumu hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Ülkemizin ve milletimizin geleceği konusunda oldukça duyarlı olan Saadet Partisi ile de ülke sorunlarının çözümü noktasında bir araya gelebilmenin önemli olduğu konusunda hemfikir olduğumuzu gördük” dedi. Saadet Partisi İlçe Başkanı Hasan Aksoy da, İYİ Parti’nin ziyareti ile ilgili olarak “Biz, devletine, milletine silah sıkmayan herkesle oturup konuşuruz, görüşürüz” dedi.

İlçe Başkanı Yüksel, bu hafta siyasi partilerden başka ilçemizde bulunan Kuşçular Derneği’ni ziyaret ettiklerini, ilçemiz ve ülkemiz sorunlarının çözümü için bundan sonra da İYİ Parti olarak sivil toplum örgütlerine ziyaretlerinin süreceğini belirtti.

iyiparti-saadet

 

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.