• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

03 Ocak 2019

İYİ Parti’de İlk Başkan Aday Adayı: İsmail Çağlayan YALVA

Geçtiğimiz hafta ilçe yönetimini yeniden oluşturan İYİ Parti’de Yalvaç Belediye Başkanlığı için ilk aday adayı müracaatını yaptı.

Alınan bilgiye göre, Ankara’da ticaret hayatını sürdüren İsmail Çağlayan YALVA, İYİ Parti’den belediye başkanı aday adayı oldu.

Müracaatını yapan İsmail Çağlayan YALVA, 1984 Yalvaç doğumlu. Baba tarafı Sücüllü’den olup Akşehir’de ikamet eden YALVA, anne tarafından Yılmaz Özgen (Tenekeci Yılmaz)’in torunu ve Hisarardı Köyü’nden evli ve bir çocuk babası.

İlköğrenimini Yalvaç’ta orta ve lise öğrenimini Ankara’da tamamlayan YALVA, üniversite eğitimini Gazi Üniversitesi Otomotiv Bölümü’nde tamamladı.

İş hayatına OSTİM Hidromek İş Makinaları ve Sandvik’te başlayan YALVA, şu an OSTİM’de kurduğu ADELKO delici ve kırıcı makinalarının işletme, bakım ve revizyon işlemlerini yürüten şirketinin işletmecisi.

Gençliğinin ve iş hayatındaki dinamikliğinin verdiği enerji ile enerjik, güçlü ve yaşanabilir bir Yalvaç düşüncesi ile İyi Parti Yalvaç Belediye Başkanlığı aday adaylığına müracaat ettiğini belirten YALVA’ya başarılar diliyoruz.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.