• osman-köse

logo

13 Ocak 2023

İyi Parti İl Başkanlığına Yeniden Seçilen Büyükçam Mazbatasını Aldı

Geçtiğimiz Cumartesi günü yapılan Olağan Genel Kurulun ardından yeniden İyi Parti İl Başkanlığına seçilen Hasan Büyükçam, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte mazbatasını teslim aldı.

Mazbata töreninin ardından partililerle buluşan Büyükçam, önümüzdeki süreçte tüm yöneticilerle birlikte sahada olacaklarının altını çizdi.

Başkan Büyükçam konuşmasında şunları söyledi, “Bugün mazbatamızı Seçim Kurulundan aldık. Buradaki yöneticilerimize, disiplin kurulumuza ve yedek yönetici arkadaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun diyorum. Defalarca dile getirdiğim gibi bu İl Başkanlığı ve Merkez İlçe Başkanlığı seçimlerinde kaybeden yoktur, sadece kazanan vardır. O da İyi Parti’dir. Çünkü bu aynı yolda yürüyen dava arkadaşlarımızın rekabetidir. Bu süreçte bizleri destekleyen, desteklemeyen tüm delegelerimize ve partililerimize teşekkür ediyorum. Önümüzdeki süreçte inşallah partimizi Isparta’da birinci parti yapmak için tüm yöneticilerimizle sahada olacağız. Allah nasip ederse Isparta’da birinci parti olma ve 4 milletvekili çıkarma hedefimiz var.”

Büyükçam’ı ve ekibini kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.