logo

20 Ocak 2023

İyi Parti İl Başkanı Büyükçam’dan Yalvaç’a ziyaret

İyi Parti’nin yeniden göreve seçilen Isparta İl Başkanı Hasan Büyükçam ve yönetim kurulu üyeleri ile önümüzdeki seçimler için milletvekili aday adayı olan isimler Yalvaç teşkilatını ziyaret ettiler.

Ziyaret, 20 Ocak Cuma günü öğleden sonra İyi Parti Yalvaç İlçe Teşkilatı binasında gerçekleşirken, partinin ilçe yönetim kurulu, kadın ve gençlik kollarından kalabalık sayıda partililer ziyaretçileri ağırladılar.

İyi Parti İl Kongresi’nde büyük bir oy farkıyla yeniden göreve seçilen Büyükçam, ilçe teşkilatlarını tek tek ziyaret ederek seçim sürecinde verdikleri destek için partililerine teşekkür ettiğini ifade ederek, “Türkiye çok önemli bir seçime doğru giderken tüm Türkiye’de kongrelerimizi tamamlamak üzereyiz. Isparta’nın tüm ilçelerinde, merkez ilçede ve en son olarak ilde kongre sürecimizi örnek olacak bir süreçle tamamlamış buluyoruz. Bu süreçte, partimize yakışır, demokratik anlayışımıza yakışır bir şekilde kongrelerimizi siz yol arkadaşlarımızla alnımızın akıyla tamamladık. İnşallah ben bu kongrelerde adım adım gelen iktidarın ayak seslerini duydum. Müthiş bir enerji ve heyecanla gerçekleşen kongrelerimizde bizlere destek veren herkese çok teşekkür ediyorum. İnşallah bu güzel süreci iktidar ile taçlandıracak ve Türkiye’yi, Isparta’yı ve Yalvaç’ı İYİ yönetimle tanıştıracağız. Tüm Yalvaçlı partililerimize verdikleri destek için tekrar tekrar teşekkür ediyorum.” dedi.

Başkan Hasan Büyükçam’ı ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduklarını belirten İyi Parti Yalvaç İlçe Başkanı Süleyman Kocabaş da, kongre sürecindeki olgunluk, heyecan ve yarış havasının İyi Parti’ye büyük bir dinamizm kazandırdığını belirterek, “Biz kongre sürecinin gerçekleşmesinden büyük memnuniyet duyduk. Pek çok yerde demokratik bir yarış ve büyük bir heyecanı hep birlikte yaşadık. İlçemizde çok güzel bir kongreyi sayın başkanımızın himayesinde ve delegelerimizin teveccühüyle gerçekleştirdik. Son olarak da Isparta İl Kongremize tüm delegelerimizle katıldık ve kıymetli başkanımız ve yönetimine büyük bir destek verdik, onlar da bize güç verdi. İnşallah, başkanımızın ifade ettiği gibi, bu yolun ilerisinde bizi iktidar bekliyor. Bundan sonra İYİ’lere yakışır bir iktidar sürecinde hep birlikte hazırlanacağız. Başkanıma, yönetim kurulu üyesi arkadaşlarına ve milletvekili aday adayı arkadaşlarıma hoşgeldiniz, şeref verdiniz diyor, her birine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Ziyarette ayrıca İyi Parti Isparta Milletvekili aday adayları İbrahim Yıldırım, Ayşe Yıldırın ve Aysen Pervin Güngör de bulunurken; aday adayları kısa bir konuşma yaparak partililerle tanıştılar. Büyükçam ve il yönetimi teşekkür ederek ilçemizden ayrıldılar.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.