• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

23 Ekim 2021

İyi Parti 4 yaşında. Büyükçam: “Türkiye İyi Olacak”

İYİ PARTİ’nin kuruluşunun 4. yılında basın açıklaması yayınlayan İl Başkanı Hasan Büyükçam, ”Bundan 4 yıl önce 25 Ekim 2017’de Genel Başkanımız Sn.Meral AKŞENER önderliğinde kurulan partimizin bugün kuruluşunun 4.yılını kutluyoruz. Önümüze konan engelleri aşa aşa, kurulan tuzakları boza boza, partimiz ve Genel Başkanımıza atılan iftiraları boşa çıkara çıkara bugünlere geldik, milletimize umut olduk. Türkiye İYİ Olacak diye çıktığımız bu kutlu yolda, Güller Diyarı Isparta’mızın “İYİ” olması adına “İYİ ve Cesurlar Hareketi”nin 4.yılını kutlamaktan gururluyuz, mutluyuz.

Bu vesileyle, partimizin kuruluşundan bugüne gelene dek emeği geçen tüm teşkilat mensuplarına teşekkürlerimi sunuyorum. Başta Kurucu İl Başkanımız Mustafa Şimşek olmak üzere emeği geçen, hayatta olmayan tüm partililerimize de Allah’tan rahmet diliyorum. Biz İyilerin milletimize sözü var, andı var. “Türkiye İYİ Olacak, Isparta İYİ Olacak.” Tek hedefimiz var. Partimizi iktidar, Genel Başkanımız Sayın Meral AKŞENER hanımefendiyi “BAŞBAKAN” yapmak.

İYİ Parti Isparta Teşkilatları olarak, Genel Başkanımız Sayın Meral AKŞENER hanımefendinin koyduğu hedefe, geleceğin müreffeh Türkiye’sini kurmak için milletimizi; Milliyetçi, Demokrat ve Kalkınmacı İYİ Parti saflarına çağırıyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle “İYİ ve Cesurlar Hareketi” olan partimizin 4. kuruluş yılını kutlar, hayırlara vesile olmasını diler, Isparta halkımıza sevgi ve saygılarımı sunarım.” dedi.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.