logo

14 Ekim 2023

ISUBÜ Rektörü Çatal’dan Yalvaç’taki okullara ziyaret

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Yılmaz Çatal, yeni eğitim öğretim yılının başlaması nedeniyle Yalvaç’a gelerek fakülte ve meslek yüksekokullarına çalışma ziyareti gerçekleştirdi.

Yalvaç’ta ilk olarak hayırsever iş insanı Mustafa Büyükkutlu’yu evinde ziyaret eden Rektör Çatal, Büyükkutlu Uygulamalı Bilimler Fakültesi’nde akademisyenlerle bir toplantı gerçekleştirdi.

Öğle yemeğini Yalvaç MYO Yemekhanesi’nde öğrencilerle birlikte yiyen Rektör Prof.Dr. Yılmaz Çatal, öğrencilerle sohbet ederek sorunlarıyla ilgili bilgi aldı.

Ardından SDÜ’ye bağlı Atayalvaç Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’na da nezaket ziyareti gerçekleştiren Çatal, iki üniversite arasındaki iş birliği çabalarının arttırılacağını ifade etti.

Daha sonra sırasıyla Yalvaç Meslek Yüksekokulu ve Yalvaç Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’nda öğretim elemanlarıyla bir araya gelen Rektör Çatal, yeni eğitim öğretim yılında yapılacak çalışmalarla ilgili olarak bilgi paylaşımında bulunduktan sonra, akademik personelin ihtiyaç ve talepleriyle ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Rektör Çatal, Yalvaç ziyaretini Çınaraltı’nda çay içerek sonlandırdı ve ilçemizden ayrıldı.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.