• MODA YAPI

logo

25 Kasım 2022

Isparta’daki sağlık kuruluşlarına kurayla 68 sürekli işçi alınacak

Sağlık Bakanlığı tarafından bağlı kurum ve kuruluşlarına toplam 11.317 sürekli işçinin kura yöntemiyle alınacağı açıklandı.

Sağlık Bakanlığı’nca yapılacak alımların 68 tanesi Isparta’daki sağlık kuruluşlarına yapılacak.

Alınan bilgiye göre, 28 Kasım Pazartesi ve 2 Aralık Cuma günleri arasında İŞKUR üzerinden başvuruları alınacak sürekli işçiler için 29 Aralık 2022 günü Ankara’da kura çekilecek. Alınacak daimi işçilerin 18-40 yaş aralığında olması ve temizlik görevlisi alımı haricinde en az lise mezunu olması gerektiği kaydedildi. Bu şartların yanı sıra, eleman alımı yapılacak branşlara göre ek şartlar da isteniyor.

İşte Isparta’da alınacak 68 sürekli işçinin branşlarına göre dağılımı, sayısı ve istenen özellikleri şöyle:

– BİLGİSAYAR SİSTEM KURULUM BAKIM ONARIM VE ARIZA GİDERME ELEMANI: 4 kişi (ORTAÖĞRETİM KURUMLARININ; BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ALANI VE DALLARININ BİRİNDEN VEYA DENGİ ALAN/DALININ  BİRİNDEN MEZUN OLMAK VEYA ÖNLİSANS EĞİTİM KURUMLARININ; BİLGİSAYAR VE ENFORMASYON SİSTEMLERİ, BİLİŞİM SİSTEMLERİ VE TEKNOLOJİLERİ, BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ VE YÖNETİMİ, BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ, BİLGİSAYAR DONANIMI, BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ VE BİLİŞİM SİSTEMLERİ, MUHABERE VE ELEKTRONİK BİLGİ SİSTEMLERİ ÖNLİSANS PROGRAMLARININ BİRİNDEN MEZUN OLMAK VEYA DENGİ PROGRAMLARDAN MEZUN OLMAK).

– BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİLERİ SERVİS DESTEK ELEMANI: 1 kişi (ORTAÖĞRETİM KURUMLARININ; BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİLERİ ALANI VE DALLARINDAN VEYA DENGİ ALAN/DALININ BİRİNDEN MEZUN OLMAK).

– ELEKTRİKÇİ (GENEL): 3 kişi (ORTAÖĞRETİM KURUMLARININ; ELEKTRİK-ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ ALANI VE DALLARININ BİRİNDEN VEYA ENDÜSTRİYEL OTOMASYON TEKNOLOJİLERİ ALANININ ENDÜSTRİYEL ELEKTRONİK DALINDAN VEYA ENDÜSTRİYEL OTOMASYON TEKNOLOJİLERİ ALANININ ENDÜSTRİYEL KONTROL DALINDAN VEYA DENGİ ALAN/DALININ BİRİNDEN MEZUN OLMAK VEYA ÖNLİSANS EĞİTİM KURUMLARININ;ELEKTRİK TEKNOLOJİSİ, ELEKTRİK,ELEKTRONİK, ELEKTRİK-ELEKTRONİK, ENDÜSTRİYEL ELEKTRONİK, ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ, ELEKTRİK VE ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ, ELEKTRİK-ELEKTRONİK TEKNİKERLİĞİ ÖNLİSANS PROGRAMLARININ BİRİNDEN MEZUN OLMAK VEYA DENGİ PROGRAMLARDAN MEZUN OLMAK).

– GÜVENLİK GÖREVLİSİ (SİLAHSIZ): 13 kişi (ORTAÖĞRETİM KURUMLARININ BİRİNDEN VEYA ÖNLİSANS PROGRAMLARININ BİRİNDEN VEYA LİSANS BÖLÜMLERİNİN BİRİNDEN MEZUN OLMAK. 1. 5188 SAYILI ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİNE DAİR KANUN GEREĞİNCE GEÇERLİLİĞİ DEVAM EDEN ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTINA SAHİP OLMAK. (SİLAHLI ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTINA SAHİP OLANLAR DA BAŞVURU YAPABİLİR.) 2. ENGELLİ VEYA ESKİ HÜKÜMLÜ OLMAMAK).

– HASTA KARŞILAMA VE YÖNLENDİRME GÖREVLİSİ: 3 kişi (ORTAÖĞRETİM KURUMLARININ HALKLA İLİŞKİLER VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ ALANI VE DALLARININ BİRİNDEN VEYA DENGİ ALAN/DALININ BİRİNDEN MEZUN OLMAK VEYA HALKLA İLİŞKİLER, HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK, HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM, İLETİŞİM VE HALKLA İLİŞKİLER ÖNLİSANS PROGRAMLARININ BİRİNDEN MEZUN OLMAK. HALKLA İLİŞKİLER, HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK, REKLAMCILIK VE HALKLA İLİŞKİLER, HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM LİSANS PROGRAMLARININ BİRİNDEN MEZUN OLMAK).

– ISITMA VE SIHHİ TESİSATÇI: 4 kişi (ORTAÖĞRETİM KURUMLARININ; TESİSAT TEKNOLOJİSİ VE İKLİMLENDİRME ALANI VE DALLARININ BİRİNDEN VEYA DENGİ ALAN/DALININ BİRİNDEN MEZUN OLMAK VEYA ÖNLİSANS EĞİTİM KURUMLARININ; YAPI DONATIM TEKNOLOJİSİ, SIHHİ TESİSAT, TESİSAT TEKNOLOJİSİ, YAPI TESİSAT TEKNOLOJİSİ, YAPI İNŞAAT, DOĞALGAZ,ISITMA VE SIHHİ TESİSAT TEKNOLOJİSİ, SIHHİ TESİSAT VE DOĞALGAZ, DOĞALGAZ VE ISITMA, DOĞAL GAZ VE ISITMA, DOĞALGAZ VE BORU HATLARI TEKNOLOJİSİ, GAZ VE TESİSATI TEKNOLOJİSİ, DOĞALGAZ VE TESİSATI TEKNOLOJİSİ ÖNLİSANS PROGRAMLARININ BİRİNDEN VEYA DENGİ PROGRAMLARDAN MEZUN OLMAK).

– İNŞAAT BOYACISI/ BOYACI : 2 kişi (ORTAÖĞRETİM KURUMLARININ; İNŞAAT TEKNOLOJİSİ ALANI VE DALLARI VEYA AHŞAP TEKNOLOJİSİ ALANI – AHŞAP YAPI (DOĞRAMACILIK) DALINDAN VEYA DENGİ ALAN/DALININ BİRİNDEN MEZUN OLMAK VEYA ÖNLİSANS EĞİTİM KURUMLARININ; BOYA TEKNOLOJİSİ, İNŞAAT VE SANAYİ BOYA UYGULAMA TEKNOLOJİSİ, BOYA VE İZOLASYON UYGULAMA TEKNİKLERİ, YALITIM TEKNOLOJİSİ, YAPI YALITIM TEKNOLOJİSİ ÖNLİSANS PROGRAMINDAN VEYA DENGİ PROGRAMINDAN MEZUN OLMAK).

– KLİNİK DESTEK ELEMANI: 11 kişi (ORTAÖĞRETİM KURUMLARININ SAĞLIK HİZMETLERİ ALANI – HEMŞİRE YARDIMCILIĞI, EBE YARDIMCILIĞI, SAĞLIK BAKIM TEKNİSYENLİĞİ DALININ BİRİNDEN MEZUN OLMAK).

– MARANGOZ: 1 kişi (ORTAÖĞRETİM KURUMLARININ; AHŞAP TEKNOLOJİSİ ALANI VE DALLARI VEYA MOBİLYA VE İÇ MEKAN TASARIMI ALANI VE DALLARININ BİRİNDEN VEYA DENGİ ALAN/DALININ BİRİNDEN MEZUN OLMAK VEYA ÖNLİSANS EĞİTİM KURUMLARININ; AĞAÇ İŞLERİ VEYA MOBİLYA VE DEKORASYON ÖNLİSANS PROGRAMLARININ BİRİNDEN VEYA DENGİ PROGRAMLARDAN MEZUN OLMAK).

– TEMİZLİK GÖREVLİSİ: 26 kişi (EN AZ 5 YILLIK İLKOKUL (YETİŞKİNLER II.KADEME EĞİTİMİ BAŞARI BELGESİNE SAHİP OLANLAR DAHİL) MEZUNU OLMAK).

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.