• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

30 Nisan 2019

Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu Yalvaç’taydı

Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu, dün çeşitli temaslar ve bir açılış töreni için ilçemiz Yalvaç’ı ziyaret etti.

 

Vali Seymenoğlu, kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri ile birlikte pazartesi günü saat 10.00 sıralarında ilçemize geldi.

Hükümet Konağının girişinde Kaymakam Aytekin Yılmaz ve daire müdürleri tarafından karşılanan Vali Seymenoğlu, ilk olarak Hükümet Konağındaki tüm daireleri ziyaret etti. Burada kamu görevlileri ve hizmet almak için gelen vatandaşlarla sohbet eden Seymenoğlu burada son olarak Yalvaç Kaymakamlığı’nı ziyaret etti ve burada Kaymakam Aytekin Yılmaz tarafından Yalvaç’la ilgili bir brifing verildi.

Vali Seymenoğlu, daha sonra Yalvaç Belediyesi’ni ziyaret etti. Belediyede devam eden çalışmalarla ilgili bilgi alan Seymenoğlu, Başkan Tütüncü’yü ikinci dönemi nedeniyle de kutladı.

Daha sonra saat 11.30 civarı Kaymakam Abdurrahman Bey Ortaokulu’na geçen Vali Seymenoğlu, burada robotik kodlama eğitimlerinin verileceği eğitim merkezinin açılışını gerçekleştirdi. Okula girişinde öğrenciler tarafından karşılanan Vali Seymenoğlu’nun öğrencilerle çok samimi ve sıcak bir iletişim kurduğu gözlemlendi.

Şehit Babası Onur Konuğu Oldu

1991 yılında Hakkkari/Şemdinli’de hain terör örgütüyle kahramanca mücadele ederken şehit olan Piyade Çavuş Latif Keçeci’nin babası Mehmet Keçeci’nin onur konuğu olduğu Yalvaç Antik Kent Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ndeki yemeğe katılan Vali Seymenoğlu şehit babası ile de yakından ilgilendi.

Vali Seymenoğlu öğleden sonra da tüm mahalle ve köylerimizin muhtarları ile bir araya gelmek üzere Yalvaç Öğretmenevi’ne geçti. Muhtarlar Toplantısı’nda kamu kurumlarının yöneticileri ve muhtarlar ile il genel meclisi üyeleri de hazır bulundu. Vali Seymenoğlu, tüm talepleri ve şikayetleri tek tek dinleyerek ilgili kurum yöneticilerine gerekli talimatları verdi.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.