• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

29 Kasım 2018

Isparta Ticaret Borsası’ndan nefes kredisi müjdesi

Isparta Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Adar, TOBB Nefes Kredisi kampanyası kapsamında mevcut limitlere ek olarak 2 milyon TL daha kaynak yaratarak üyelerinin kullanımına açıldığının müjdesini verdi.

ITB Başkanı Ahmet Adar konuyla ilgili şu bilgileri verdi:

“KOBİ Destek (Nefes) Kredisi, Borsa üyesi KOBİ’lere mevcut fiyatlara göre daha uygun şartlarda finans desteği sağlamak amacıyla başlatılan bir finansman kampanyasıdır. Geçtiğimiz dönemlerde iki defa düzenlenen  Nefes kredisi kampanyası , bu yıl da üyelerimize destek  olmak amacıyla tekrardan  hayata geçirilmiş ve birçok üyemiz kredi kullanma fırsatı bulmuştur. Bu kapsamda, üyelerimizin yeni kullanım taleplerine cevap vermek amacıyla mevcut kredi limitine ek olarak 2 Milyon 170 Bin TL daha ek kredi limiti Borsamız tarafından sağlanmıştır. Üyelerimize hayırlı olmasını dilerim. Isparta Ticaret Borsası olarak üyelerimize destek olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Krediden yararlanmak isteyen üyelerin öncelikle Borsadan alacakları Faaliyet Belgesi’yle birlikte Ziraat Bankası, Halk Bankası, Vakıfbank, İş Bankası, Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankalarına müracaat etmeleri gerektiği kaydedildi. KOBİ uygunluğu değerlendirilen ve başvurusu olumlu sonuçlanan üyelerin 6 ay anapara ödemesiz, 12 ay eşit taksitli geri ödemeli toplam 18 ay vadeli aylık %1.85 brüt faiz oranıyla maksimum 100 Bin TL’ye kadar faydalanabilecekleri belirtildi.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.