• osman-köse

logo

02 Aralık 2022

Isparta Ticaret Borsası Yönetimi, Ş.Karaağaç’taki üyeleriyle istişare toplantısında buluştu

Isparta Ticaret Borsası, bölgenin sorunlarını ve taleplerini dinlemek, önerilerini almak amacıyla üyeleriyle buluşma toplantılarına başladı.

İlki Şarkikaraağaç ilçesinden başlatılan üyelerle istişare toplantısına, Isparta Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Hüdai Şahin, Meclis Başkanı Nevzat Demirel, Yönetim kurulu ve Meclis üyeleri ile Şarkikaraağaç ilçesinde faaliyet gösteren üyeler katılım sağladı.

Üyelerinin ticarette yaşadıkları sorun ve taleplerini dinleyen Yönetim Kurulu Başkanı Hüdai Şahin, “Düzenlemiş olduğumuz istişare toplantıları sayesinde sizlerden gelen sorun ve talepleri dinleyerek çözüm bulma yönünde girişimlerde bulunacağız.” ifadelerini kullandı. Başkan Şahin konuşmalarında: “Göreve seçildiğimiz ilk günden itibaren üyelerimizle ikili görüşmelerimizi hızlandırdık. Ticarette yaşadığınız sorunları bizler çözüm bulacağız ki ticaretiniz hız kazansın. Bu amaçla düzenlediğimiz programların ilkine Şarkikaraağaç ilçemizden başladık. Sorunlarınızı ve taleplerinizi not alarak gerekli girişimlerde bulunacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Katılımlarınızdan dolayı şahsım ve meclisim adına hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.” dedi.

İstişare toplantısı, karşılıklı yapılan fikir alışverişin ardından son buldu.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.