• MODA YAPI

logo

20 Nisan 2022

Isparta CHP, Kılıçdaroğlu’na misafir oldu

CHP, bugün Ankara’ya çıkarma yaptı. Isparta örgütleri sabahın ilk ışıkları ile birlikte Anıtkabir’i ziyaret etti. Anıtkabir ziyareti sonrasında CHP Isparta örgütleri bugün tüm bileşenleri ile birlikte TBMM’ye gitti. Partilerinin grup toplantısına katılan Isparta örgütleri, daha sonra CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ‘nu ziyaret etti. Ziyarete gelen tüm partililerin ellerini tek tek sıkan Kılıçdaroğlu, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ziyaret sırasında CHP Isparta İl Başkanı Yalım Halıcı ve CHP Heyeti yanlarında getirdikleri hediyeleri CHP liderine takdim ettiler. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na geçen sene Isparta’ya geldiğinde gül işçileri ile çekilen bir fotoğraf ve geçtiğimiz aylarda yaşanan elektrik kesintilerinden sonra gündem olan “AKP’nin Gidişi Isparta’dan Başladı” sloganının yer aldığı bir fotoğraf çerçevesi hediye edildi.

CHP heyeti CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra, CHP Genel Merkezine hareket etti. Heyet, Genel Merkez de Örgüt ve Örgütlenmeden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı ve Genel Sekreter Selin Sayek Böke ile basına kapalı olarak bir toplantı gerçekleştirdi.

Bugün gerçekleştirilen bir dizi ziyaret sonrasında yazılı olarak bir açıklamada bulunan İl Başkanı Yalım Halıcı; “İlçe Başkanlarımızla, Gençlik ve Kadın Kolları İl, İlçe Başkanlarımız ile ve Parti Yöneticilerimiz ile birlikte Atamızın huzuruna, Anıtkabir’e gittik. Partimizin tüm bileşenleri ile birlikte Türkiye Büyük Millet Meclisinde partimizin grup toplantısına katılıp, Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun konuşmalarını dinlemek bizleri umutlandırdı ve gururlandırdı. Gül ve Elma üreticilerinin sorunlarını biliyoruz. İktidarımız da bu sorunların hepsini çözeceğiz.” dedi.

CHP Isparta İl Başkanı Halıcı’ya İlçe Başkanları, İl ve İlçe Yöneticileri, Kadın Kolları Başkanları ve Gençlik Kolları Başkanları eşlik etti.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.