• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

30 Mart 2019

İRFAN KORKMAZ’DAN PARTİSİNE SİTEM ve DESTEK

Ak Parti İl Genel Meclisi Üyesi İrfan Korkmaz, seçim öncesi gazetemize bir açıklama yaparak, il genel meclisi aday dağılımını doğru bulmasa da partisinin yanında ve emrinde olduğunu belirtti.

Bu dönem il genel meclisine aday gösterilmeyen Korkmaz, geçen dönemi değerlendirerek, seçim için de şu mesajları verdi:

“2014 yılında Yalvaç Ak Parti İl Genel Meclisi üyesi olarak seçildim. Göreve gelir gelmez, iktidarın nimetlerinden Yalvaç ve köylerimizin nasıl yararlanacağını düşündük, yapılacak hizmetlerin kısa, orta ve uzun vadeli plan ve programını yaptık. Özel İdare’den yaklaşık 45 milyonluk yatırımı Yalvaç ve köylerimize kazandırdık.

Bu hizmetleri yaparken, en büyük desteği 37 köy muhtarıyla bilinçli, birlik ve beraberlik içinde çalıştık. Tabii bu hizmetleri başta milletvekillerimizin desteğiyle bizle çalışan valilerimizle, özel idare genel sekreterleri ve bütün kurum müdürlerinin gayretiyle gerçekleştirdik. Hepsine teşekkür ederiz.

Bizim hizmet ettiğimiz 5 yılda 4 seçim geçirdik. Bu 5 yılda 4 Ak Parti İlçe Başkanı ve yönetimi değişmiştir. 3 ilçe başkanıyla uyumlu bir şekilde çalışarak Özel İdare’den gelen hizmetleri hiç bir şekilde aksatmadık.

Seçimlerde milletvekilimiz, TBMM Başkan Vekili Süreyya Sadi Bilgiç ve Recep Özel’le 37 köyü ziyaret ederek vatandaşlarla bire bir görüşerek talep ve sorunlarını aldık. 37 köy muhtarı ve Ak Parti İlçe Başkanları ve Milletvekilleri birlikte hareket ederek Ak Parti oylarını devamlı yükseltmişlerdir. Bu dönemde hiçbir zaman bir güvensizlik yaşanmamıştır.

İki ay önce göreve gelen Ak Parti İlçe Başkanı ve yönetimi çalışmalarına başlamıştır. 31 Mart 2019 yerel seçimleri için Ak Parti Yalvaç Belediye Başkan adayı Mustafa Eren kardeşimiz aday gösterilmiş, il genel meclisi üyeliklerine Ahmet Sektioğlu, Gençlik Kolları Başkanı Kadir Elbengili ve Süleyman Yıldırım aday gösterilmiştir. Bu aday gösterilen kardeşlerimizin 2’si Yalvaç merkezden, biri köydendir. Tabii ki bu adaylara karar veren büyüklerimiz ve karar organları, iyi niyetli olarak, önceliği Yalvaç Belediye Başkanlığı’nı kazanmak, belediyeye Ak Parti bayrağını dikmek için merkeze ağırlık vermişlerdir. İnşallah Yalvaç Belediyesi’ni Ak Parti olarak kazanırız, iktidarın nimetlerinden Yalvaç yararlanır. Çünkü iki il genel meclisi üyesi adayı merkezden olduğu için bunların etrafındaki insanların destekleriyle Ak Parti ilçe teşkilatının çalışmalarıyla Yalvaç Belediye Başkanlığını inşallah kazanırız ve iktidarın bütün desteği yanlarında olur. Lakin seçim bu, seçimi kazanırsak kendilerini, kendimizi kahraman ilan ederiz. Seçimi kaybedersek, günah keçisi arazı. Yok falan kişi çalışmadı, yok filan kişi başka yere çalıştı deriz. Bunları demeden seçim nasıl kazanılmalı, ona bakmak lazım. Her zaman seçimin galibi vatandaşlardır, vatandaşlar kahramandır. Önce şikayetten uzak duracağız.

Şunu da gözden kaçırmayalım. Köylerimiz re zaman Ak Parti’nin yanında olmuştur. Cumhurbaşkanımızın yanında olmuştur. Yalvaç merkezde  13.800 oy, köylerimizde 20.000 oy kullanılmaktadır.

5 yıl içerisinde görev yaptığımız zaman süresince Yalvaç Ak Parti Teşkilatı’na ve beni yalnız bırakmayan bütün merkez ve köy muhtarlarımıza ve vatandaşlarımıza şükranlarımı sunarım.

Birlikte görev yaptığım milletvekillerime, valilerimize, kaymakamlarımıza ve Köylere Hizmet Götürme Birlik encümenimize şükranlarımı sunarım.

Yalvaç Ak Parti İl Genel Meclisi üyesi olarak 1 Nisan’a kadar meclis üyesi olarak göreve devam, 1 Nisan’dan sonra Ak Parti’nin bir neferi olarak yaşamımıza devam. Durmak yok, yola devam.”

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.