• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

03 Mart 2018

İl Tarım Müdürü TUĞRUL’dan HAY-KOOP’a Ziyaret

Isparta Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mehmet Tuğrul S.S. Isparta Bölgesi Hayvancılık Kooperatifleri Birliği Başkanı A.Kadir Kurucu’yu ziyaret etti.

Geçtiğimiz Çarşamba günü öğle saatlerinde Yalvaç Eski Sanayi Sitesinde bulunan Isparta HAY-KOOP Birlik binasına beraberinde İl Müdürü Yardımcısı Önder Kaplan ve Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürü Mehmet Kobuk ile birlikte gelen Isparta Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mehmet Tuğrul, Birlik Başkanı A.Kadir Kurucu’dan çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Ziyaretle ilgili olarak gazetemize bilgi veren A.Kadir Kurucu, İl Müdürü Tuğrul’un ziyaretinden dolayı memnuniyetlerini dile getirirken, “Sayın İl Müdürümüz ve beraberindeki Müdür Yardımcılarımıza öncelikle Birlik olarak geliştirdiğimiz projelerle ilgili bilgi verdik. Isparta ve Yalvaç’ta Hayvan yetiştiricilerinin yaşadıkları zorlukları, sıkıntıları ilettik. Bu sıkıntıların çözümü için neler yapılabileceği konusunda önerilerimizi dile getirdik. Kendileri de hayvan yetiştiricilerinin yaşadığı sıkıntıların çözümü noktasında her zaman olduğu gibi bundan sonra da yardımcı olacaklarını ifade ettiler. Zaten her ne konuda olursa olsun çiftçinin, üreticinin sorunlarına karşı oldukça duyarlı, istişareye her zaman açık yöneticilerimiz olduğu için oldukça verimli bir ziyaret oldu. Bu ziyaretlerin sık sık gerçekleşmesini isteyerek kendilerine teşekkür ettik” dedi.

hay-koop-iltarim-2

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.