• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

05 Nisan 2019

İKİNCİ TÜTÜNCÜ DÖNEMİ RESMEN BAŞLADI

Yalvaç Belediye Başkanlığı’nı 31 Mart’ta yapılan seçimle yeniden kazanan Halil Hilmi Tütüncü, bugün mazbatasını teslim alarak ikinci dönemine resmen başladı.

Yalvaç Belediye Başkanı Halil Hilmi Tütüncü, meclis üyeleri, MHP yönetimi, belediye çalışanları ve yakınları bugün saat 10.00’da Yalvaç Adliyesi’ne geldiler.

Mazbatasını Yalvaç İlçe Seçim Kurulu Başkanı Mehmet Yenikaya’nın elinden alan Başkan Tütüncü, tören sonrası beraberindekilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Buradan toplu şekilde belediyeye geçilirken, burada da meclis üyelerinin mazbataları, Başkan Tütüncü tarafından tek tek üyelere takdim edildi.

Burada tebrikleri kabul eden ve neşeli olduğu gözlenen Tütüncü, “Allah bizleri utandırmasın. Halkımız ve çalışma arkadaşlarımız bizi utandırmadı. İkinci bir dönem için bizlere güvendiklerini gösterdiler. Bu bizim yükümüzü daha da ağırlaştırdı. İnşallah bu yükün altından hep beraber kalkacağız. Seçim bitti, sen ben yok, o partili bu partili yok, bize oy verdi vermedi yok. Geçen dönem nasıl birlik ve beraberlik içerisinde, güleryüzle, hoşgörüyle hizmet verdiysek bu dönem inşallah daha iyisini yapacağız. Yalvaç’ta ve belediyemizde restorasyon dönemi bitti, şimdi artık koşma dönemi. Bütün çalışma arkadaşlarımdan, meclis üyelerimden beklentim, bu koşma temposuna hepimizin  ayak uydurmasıdır. Çünkü bu bize güvenen vatandaşımıza borcumuzdur. Bizlere destek veren halkımıza ve çalışma arkadaşlarıma bu vesileyle tekrar teşekkür ediyorum.” dedi.

Biz de Başkan Tütüncü ve ekibini kutluyor, ikinci dönemin ilçemize ve kendilerine hayırlı olmasını diliyoruz.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.