• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

09 Nisan 2018

Huzurevinde neler oluyor?

2017 Ağustosunda teslim edileceği ve yıl sonunda hizmete gireceği belirtilen Yaşlı Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi açılmayacak mı?

 

Hayırsever işadamı hemşehrimiz Mustafa Büyükkutlu tarafınan yaptırılan Yaşlı Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi’nin hala açılamaması ve herhangi bir resmi açıklama yapılmaması, acaba huzurevi açılmayacak mı sorularının sorulmasına neden oluyor.

2016 yılı Ekim ayında törenle temeli atılan ve 2017 yılı Ağustos ayı sonunda tamamlanacağı açıklanan Yaşlı Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi’nin henüz teslim edilmediği öğrenildi.

Duyumlara göre, binada bir takım eksiklikler tespit edildiği, bu yüzden Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nün binayı teslim almadığı öne sürülüyor.

Bina teslim alınmadığı için, eleman alımı ile ilgili süreç de başlatılamadığı için iş ve işlemlerin yürütülemediği öğrenilen huzurevi konusunda, hayırsever Büyükkutlu ile bakanlık arasında çeşitli sorunlar yaşandığı da ileri sürülüyor.

Yalvaç’ımız için önem taşıyan bu kurumun bir an önce faaliyete geçmesi için ilgili ve yetkililerin konuya ilgi göstermelerini diliyoruz.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.