• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

13 Kasım 2018

Hüyüklü’ye Ak Parti’den Bir Aday Daha: KADİR MİNNET

İlçemize bağlı Hüyüklü Kasabası’nda Belediye Başkanlığı yarışına Ak Parti’den bir aday daha katıldı.

Halen Eğirdir Kemik Hastalıkları Hastanesi’nde memur olarak görev yapan Kadir Minnet, dün öğle saatlerinde Ak Parti İlçe Başkanlığı’na gelerek Hüyüklü Belediye Başkan aday adaylığı için resmi başvurusunu yaptı.

Başvuru işlemlerinin ardından gazetemize adaylığı ile ilgili konuşan Kadir Minnet, “Ak Parti’nin ülkemizin gelişiminde özellikle sağlık, ulaşım, eğitim başta olmak üzere verdiği büyük hizmetler ortadadır. Ak Parti’nin bir başka başarısı da belediyecilikteki örnek başarısıdır. Ak Parti’ye gönül vermiş biri olarak Hüyüklü’müzün bu başarılı hizmetleri alabilmesi için var gücümüzle çalışarak kasabamızı çok daha ileriye taşıyacağımıza inanıyorum, bu inançla adaylığımı açıkladım. Partimiz görev verdiği takdirde halkımızın da desteği ile Hüyüklü Belediyesi’nde yeniden Ak Parti bayrağını dalgalandıracağız” dedi.

2014 yerel seçimlerinde de Hüyüklü Belediye Başkanlığı için Ak Parti’den aday adayı olduğunu ancak bir başka kişinin aday gösterildiğini hatırlatan Minnet, o seçimde aday olamasa da Ak Parti’nin başarısı için çalıştığını belirtti.

KADİR MİNNET

1970-Hüyüklü doğumlu olan Minnet ilk, orta, öğrenimini Hüyüklü kasabasında,lise öğrenimini Yalvaç EML’ de tamamladı. Üniversite öğrenimini ise, AÜ İşletme Fakültesi’nde tamamladı. 1991-97 yıllarında Hüyüklü Belediyesi’nde zabıta memurluğu görevini yaptı. 2014 seçimlerinde Ak Parti’den Hüyüklü Belediye Başkanlığına aday adayı olan ve Eğirdir Kemik Hastalıkları Hastanesi’nde görevli yapan Kadir Minnet, evli ve iki çocuk babası.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.