• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

09 Kasım 2018

Hüyüklü’de Ak Parti’de ikinci aday adayı Ahmet Kelek

31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimler için aday adaylığı başvuru süreci devam eden Ak Parti’de Hüyüklü için bugün ikinci aday başvuru yaptı.

Daha önce de Hüyüklü Belediye Başkanlığı için aday adayı olan, Ak Parti Eski İl Genel Meclisi Üyesi Ahmet Kelek 2019 seçimleri için Hüyüklü Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi.

Bir grup arkadaşıyla birlikte bugün öğleden sonra Ak Parti Yalvaç İlçe Teşkilatı’na gelen Ahmet Kelek, hazırladığı başvuru evraklarını Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Hayri Uyar’a teslim etti. Partisinin Hüyüklü’de belediyeyi kazanması ve Hüyüklü’ye özlenen hizmetin getirilmesi için aday adayı olduğunu belirten Ahmet Kelek, “Partim bu görev için beni layık görürse, seçimi kazanmak için elimden geleni yapacağım.” dedi.

Aday adaylığı başvurusunun ardından gazetemize demeç veren Ahmet Kelek, “1984’ten beri siyasetin içerisindeyim. 2001’de Ak Parti’mizin kuruluş çalışmalarında yer aldım ve ilçe kurucuları arasındaydım. 2004’te yapılan yerel seçimlerde Ak Parti’nin Yalvaç’ta 1. sıra il genel meclisi üyesi seçildim, beş yıl boyunca Yalvaç merkezi ve köylerine en güzel hizmeti ürettik. Partimizde kurucu olarak görev yaptığım 2001’den bu yana hep aktif biçimde görev aldım, verilen her görevi elimden geldiğince yerine getirmeye çalıştım. Beş yıl Yalvaç Köylere Hizmet Götürme Birliği’nde görev aldım. Üç dönem boyunca Yalvaç Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nda partimizin hayırsever kontenjanı üyesi olarak görev aldım.” dedi.

1965 Hüyüklü doğumlu ve üç çocuk babası olan Ahmet Kelek, “Hüyüklü Kasabamız, ilçemizin tek kasabası. Her geçen yıl kan kaybeden, nüfus kaybeden, iktidar hizmetlerinden mahrum olan Hüyüklü’müzü eski canlılığına kavuşturmak, iktidar nimetlerinden faydalanarak halkımıza en güzel hizmeti vermek için göreve talip oldum. Hakkımızda hayırlısı olmasını diliyorum. Tüm Hüyüklülü hemşehrilerimin destek ve dualarını bekliyorum.” dedi.

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.