• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

Hemşehrimiz Balcı, Mobilya Sanayicilerinin Başına Geçti

Türkiye’nin önde gelen mobilya firmalarından WELTEW HOME’un sahibi, hemşehrimiz Mustafa Balcı, sektörün en prestijli koltuklarından birine seçildi.

Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER)’nin bugün İstanbul’da yapılan olağan genel kurul toplantısında, hemşehrimiz Balcı, dernek yönetim kurulu başkanlığı görevine seçildi.

 

MOSDER Hakkında:

Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER), Türkiye’nin en büyük mobilya markaları tarafından kuruldu. Türk mobilya markalarının ve ürünlerinin olgunlaşmasını ve dünyaya açılmasını sağlamak vizyonuyla kurulan MOSDER; yurtiçinde, mobilya perakendecisini ve tüketicisini bilinçlendirerek, talebi sektörün markalı mobilya tarzına yönlendirmek amacıyla hareket ediyor. Yurt dışında ise, dünya standartlarına uygun kalitesiyle, farklı ve özgün tasarımlarıyla ve aynı zamanda rekabetçi fiyatlarıyla ‘Türk Mobilyası’ vizyonu oluşturmayı hedefliyor.

Türkiye mobilya sektörünün 51 öncü markasını bünyesinde bulunduran MOSDER, mobilya sanayisinin gelişmesi ve daha güçlü bir sektör haline gelmesi için mobilya üreticileri, yan sanayicisi, ithalatçısı ve perakendecilerinin işbirliğini sağlamayı amaçlıyor. Aynı zamanda, sektörün önde gelen dernekleri ile sektör ihtiyaçlarını ve çözümlerini kamu yönetimi ile paylaşarak, sağlıklı kararlar alınmasını ve uygulanmasını sağlıyor.

MOSDER’e üye olan firmalar, mobilya sektörünün en önde gelen firmalarından oluşuyor. (Üye firmaları görmek için tıklayınız)

Hemşehrimiz Balcı’yı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.