Evden Eve Nakliyat konusunda lider firmalar listesi icin lutfen ziyaret ediniz. sarıyer evden eve nakliyat büyükçekmece evden eve nakliyat bahçeşehir evden eve nakliyat kadıköy evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat eşya depolama bağcılar evden eve nakliyat

logo

gaziantep mutlu son masaj
balıkesir mutlu son masaj
bursa mutlu son masaj
sivas mutlu son masaj
antalya masaj
08 Şubat 2018

Hastanemize ek bina bakanlıktan onaylandı

Ak Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç’in tam bir ay önce müjdesini verdiği, Yalvaç Devlet Hastanesi’ne ek bina için bakanlıktan da onay çıktığı öğrenildi.

Hastanemizin çalışkan başhekiminin bu hafta Ankara’da bakanlıkta yaptığı görüşmelerin ardından, hastanemize ek bina onayının verildiği kaydedildi.

Yapılacak yeni bina için Isparta Sağlık İl Müdürlüğü’nün görevlendirildiği, nasıl ve ne kadar büyüklükte bir binanın yapılacağına yapılan incelemeler sonunda karar verileceği kaydedildi. 84 yataklı ek bina için plan ve ihale sürecinin hemen başlamasının beklendiği öğrenildi.

Yeni bina ile hastanemizin yatak kapasitesinin 200 ila 220 arasında olacağı kaydediliyor.

Bu değerli hizmet için başta Milletvekilimiz Süreyya Sadi Bilgiç ve Ak Parti ilçe yönetimine; çalışma ve projeleri hazırlayarak siyasi irade ve bürokraside gerekli çalışmaları yapan Başhekim Ceyhun Coşkun ve ekibine ilçemiz adına teşekkür ediyor, daha güzel ve yeni çalışmalar için gayret ve başarı diliyoruz.

Etiketler: » » »
Share
2008 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

ev eşya depolama eşya depolama