logo

11 Ekim 2023

Hasan Büyükçam, İYİ Parti Isparta Belediye Başkan Aday Adayı oldu

İyi Parti’de Hasan Büyükçam, Isparta İl Başkanlığı’ndan istifa ederek Isparta Belediye Başkanlığı’na aday adaylığını açıkladı.

Büyükçam, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Sevgili İYİ Partililer, Kıymetli Hemşerilerim,

Kuruluşundan beri gururla hizmet ettiğim partimde, Kurucu Merkez İlçe Başkanı olarak 3 yıl, 3 yıla yakın süredir İYİ Parti İl Başkanlığı görevini yürütmekteyim. Doğup büyüdüğüm ve aşığı olduğum Isparta’ya daha fazla katkıda bulunmak amacıyla yeni bir başlangıcın ilk adımı atmanın heyecanı içerisindeyim.

Partimizin temel prensiplerine ve hedeflerine olan inancımı koruyarak, İYİ Parti’nin demokratik değerlerini, şeffaflığı ve adalet anlayışını benimseyerek, Isparta’da yaşayan her kesimin sorunlarına çözüm bulmada daha aktif bir rol üstlenmek, Isparta’ya hak ettiği vizyonu katmak, kronikleşen sorunlarına çözüm olmak ve şehrimizi daha yaşanabilir bir kent haline getirmek amacıyla bu adımı atıyorum.

20 Yılı aşkın süredir milli ekonomiden hak ettiği payı alamayan, sorunları görmezden gelinen, Turizm, Konutlaşma, Sanayi, Ulaşım, Altyapı vb. pek çok konuda 21. Yüzyıl’ın gerçeklerinden çok uzak kalan bu kadim şehre yeni bir başlangıç, yeni bir anlayış gerekli. Bu değişimi ve yeni bir başlangıcı tüm Ispartalı hemşerilerimizle birlikte başlatacak kararlılık içerisindeyiz.

Değerli Yol Arkadaşlarım,

Partiye hizmet etme şansı bulduğum 6 yılı aşkın süredir desteklerinizi hep yanımda hissettim bu nedenle hepinize ayrı ayrı minnettar olduğumu bir kez daha belirtmek isterim. Hemşehrilerimize daha fazla hizmet verebilmek, şehrimizi ileriye taşımak, bu şehre olan borcumuzu yerine getirebilmek, çocuklarımıza İYİ bir gelecek ve yaşanılabilir bir Isparta bırakmak için büyük bir kararlılıkla, hep birlikte çalışacağız. Bu muasır medeniyetler seviyesini bize hedef koyan Atamıza borcumuz, gelecek kuşaklara karşı sorumluluğumuzdur.

Bu duygu ve düşüncelerle, Belediye Başkanlığına Aday Adaylığı başvurusunda bulunmak üzere İYİ Parti İl Başkanlığı görevimden istifa ettiğime dair dilekçemi il yönetim kurulumuza sunduğumu tüm Isparta Kamuoyu ile paylaşıyorum. Cumhuriyetimizin Yeni Yüzyılında, Yeni Bir Isparta’yı Hep Birlikte İnşaa Edeceğiz. Saygılarımla…”

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.