• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

11 Şubat 2020

HALICI: Hep Birlikte CHP’yi İktidara Taşıyacağız

Hafta sonunda yapılacak CHP İl Kongresi’nde İl Başkanlığı için yarışan adayların çalışmaları sürüyor.

Adaylardan Yalım Halıcı, bugün Yalvaç’taydı. Halıcı ve ekibi, bugün öğle saatlerinde geldikleri Yalvaç’ta CHP’lilerle bir araya geldi. CHP İlçe binasında partilileri ile buluşan Halıcı ve ekibi, il başkanlığı görevine geldikleri takdirde yapacakları çalışmaları anlatarak onlardan kongre için destek istedi.

Daha sonra ÖZYALVAÇ’ı ziyaret eden Yalım Halıcı ve ekibi burada kongre süreci ve hedeflerini dile getirdi.  Uzun yıllar CHP’de çeşitli kademelerde görev yaparak Cumhuriyet Halk Partisi’ne hizmet verdiğini belirten genç ve deneyimli siyasetçi Yalım Halıcı “Kongremizin partimize, ilimize, ilçelerimize hayırlı olmasını diliyorum. Yaklaşık beş aydır arkadaşlarımızla yoğun bir seçim sürecini yaşıyoruz. Tüm ilçelerimize, partililerimize ulaşmaya çalıştık, bunu yaparken partili olmayan insanlarımıza da ulaştık. Yani sadece parti içine yönelik değil, partimiz dışına yönelik de projelerimiz var. Isparta’nın sorunları ile ilgili de bir röntgen çekmiş olduk. Problemler nedir, neler yapılması gerekir, önümüzdeki dönem yapacağımız çalışmalar için bize yol gösterecek bir dönem yaşadık. Önümüze bakmak, yeni bir sayfa açmak istiyoruz, bunun için de topluma dokunan bir siyaset yapacağız, damia halkın içinde olacağız ve bunun da karşılığını alacağımıza inanıyorum. Son yerel seçimler sonucunda CHP büyük bir atak yaptı, bu rüzgarın Isparta’ya ve ilçelerimize de yansıyacağına inanıyoruz” dedi.

Halıcı, önümüzdeki hafta sonu yapılacak kongrede başkanlık için aday olan diğer adaylara ve ekiplerine de teşekkür ederek hep birlikte CHP’yi iktidara taşıyacaklarını ifade etti.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.