Kullanıcı Adı: Şifre:
Öz Yalvaç Gazetesi

Ana Sayfa / ISPARTA HABERLERİ / Ak Parti Adayı KOLUKIRIK: Muhalefet Hizmet Getiremez
Etiketler:

  

 

Ak Parti Adayı KOLUKIRIK: Muhalefet Hizmet Getiremez Ak Parti Adayı KOLUKIRIK: Muhalefet Hizmet Getiremez

12 Haziran’da yapılacak genel seçimler için ilçe ziyaretlerini sürdüren Ak Parti yönetimi ve milletvekili adayları dün Gönen’lilerle bir araya geldi...

2011-04-29, 23:28:08 Okunma: 1365 2 yorum

 

12 Haziran’da yapılacak genel seçimler için ilçe ziyaretlerini sürdüren Ak Parti yönetimi ve milletvekili adayları dün Gönen’lilerle bir araya geldi.

 

Gönen’de yapılan Ak Parti aday tanıtım toplantısında konuşan 3. Sıra adayı Doç.Dr. Suat Kolukırık “Kendimiz için değil tüm halk için çalışıyoruz çünkü biz  AK Parti kadroları olarak el ele kol kola dikey değil yatay siyaset yapıyoruz” dedi.

 

Ak Parti Milletvekili adayı Kolukırık, muhalefet partilerine de yüklenerek “Onlar hizmet yapmıyor onların yaptığı sadece çamur atmak, iftira atmaktır” dedi.

 

Eğitimde sağlıkta ulaşımda büyük atılımlar yaptık diyen Kolukırık, “ Ak parti kadroları olarak alnımız ak başımız dik. Geçtiğimiz günlerde 3 milletvekili adayı arkadaşımla birlikte Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’la görüştük. Yaptığımız görüşmede Başbakanımız bize şunu söyledi; “Ispartalılar beni sever. İnşallah hepinizi TBMM çatısı altında görmek istiyorum ve birlikte çalışacağımıza Biz inanıyorum. Bizde bu gayretle çalışıp Isparta’dan 4 milletvekili birden hizmet için Ankara’ya gideceğiz” dedi.

 

“Çılgın Partiyiz, Çılgın Projelerimiz Var”

 

Muhalefet partilerine verilen oyların hizmet olarak geri dönmeyeceğini söyleyen Kolukırık sözlerini şöyle sürdürdü: “CHP’ye MHP’liye oy verseniz hangi hizmeti alabileceksiniz siz düşünün. Muhalefet partisi değil iktidar partisi hizmet götürür. Yani AK Parti hizmet götürür. Birileri de sadece çamur atar. Bize çılgın diyorlar, evet biz çılgınız. Çılgın partiyiz, çılgın liderimiz var. Çılgın projelerimizi açıklıyoruz. Projelerimizin hayata geçtiğini milletimiz çok iyi görüyor ve biliyor. İnşallah bundan sonra Allah’ın izniyle projelerimizi hizmete dönüştürmeye devam edeceğiz”. Gönen’de yapılan aday tanıtım toplantısından sonda esnaf ziyareti yapıldı.

YORUMLAR // 2 Adet yorum yapıldı.
sizin karşınızda muhalefetmi var?
2011-05-06, 15:22:01, 85.98.135.243
ömer arıtürk diyor ki; sayın kolukırık,sizin karşınızda muhalefet olduğunumu zannediyorsunuz?bak muhalefet nasıl olur ve muhalefet nasıl halka hizmet eder,iyi dinle;24 mv. ile bir bakan düşürüldüğünü duydunmu sen?evet hayırlı muhalefet budur.israil ile gizli görüşme yapan zamanın dışişleri bakanı hayrettin erkmen 24 cesur ve hakiki MİLLETVEKİLİ ile bakanlıktan düşürülmüştür.ayrıca milletin hayrına çalışmayan anayol hükümetide, SAYIN PROF.DR.MUSTAFA KAMALAK tarafından hazırlanan rapor ile hükümetten düşürülmüştür,siz bunları ANLAYAMAZSINIZ ! kim kime çamur atıyor iyi öğren

HİZMET
2011-05-01, 10:08:33, 195.174.27.203
EREN diyor ki; HİZMET İKTİDARIN İŞİDİR.MUHALEFETİN DEĞİL..

 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


8 + 2 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)