• MODA YAPI

logo

01 Temmuz 2021

Gurbetçi Vatandaştan Kozluçay Girişine TAK

İlçemize bağlı Kozluçay köyünde muhtarlığın girişimleriyle ve bir gurbetçi vatandaşın desteğiyle köy girişine tak yaptırıldı.

Kozluçay’da göreve geldiği ilk günden bu yana altyapı, kanalizasyon hizmetleri, yeni okul binasının eksikliklerinin giderilmesi, özellikle altyapı hizmetleri için büyük ihtiyaç duyulan iş makinesi, kepçe, itfaiye aracı gibi eksikliği duyulan araç ve gereçleri temin ederek köyün hizmetine sunduklarını belirten Kozluçay Köyü Muhtarı Mevlüt Öz, bundan sonra köyün güzelleştirilmesi çalışmalarına ağırlık vereceklerini ifade etti.

Bu kapsamda ilk olarak köy girişinden çalışmaya başladıklarını belirten Muhtar Öz, “Aslen Kozluçay köyü halkından olan ve halen yurtdışında bulunan hemşehrimiz Abdurrahman Arslan’ın gayret ve destekleri ile köyümüzün Yalvaç-Ş.Karaağaç-Isparta yönünden girişine, eski Karayolları panosunun yerine  tak hazırlanmış ve geçtiğimiz günlerde yerine monte edilmiştir. Katkılarından dolayı hemşehrimiz Abdurrahman Arslan’a köyümüz adına teşekkür ediyorum” dedi.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.